Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #47 týždeň

Ďalší víkend a ďalšie vydanie dočasne zlacnených aplikácii pre iPhone/iPad a Mac. Toto vydanie prináša najmä pre operačný systém iOS množstvo hier a aplikácii…

iOS

The Tiny Bang Story – 1,09€ (pôvodná cena 4,49€)

Život na malej planéte bol pokojný a bezstarostný, až kým nenastala veľká katastrofa – malá planéta bola zasiahnutá meteorom! Svet sa rozpadol a teraz jeho budúcnosť závisí len od vás! Použite vašu predstavivosť a kreativitu s cieľom obnoviť planétu. V hre The Tiny Bang Story budete musieť opraviť rôzne stroje a mechanizmy, ale aj riešiť rôzne hádanky.

Baldur’s Gate II: EE – 2,29€ (pôvodná cena 12,99€)

V impozantnom pokračovaní Baldur’s Gate, jednej z najlepších RPG sa v Baldur’s Gate II: EE ponoríte do sveta intríg, dobrodružstiev a zúrivého boja. Vaša schopnosť rozoznať rozdiely medzi dobrom a zlom – s výdatnou pomocou kúzel a ocele – rozhoduje o vašom osude.

Ocmo – zadarmo (pôvodná cena 5,49€)

Ocmo je plošinovka, ktorej hrateľnosť je založená na fyzike. Hra ponuka 80 levelov, plných tajomstiev a súbojov s bossmi.

Remote Drive for Mac – zadarmo (pôvodná cena 5,49€)

Pomocou aplikácie Remote Drive for Mac premeníte váš iPhone alebo iPad na prenosný bezdrôtový disk pre váš Mac. Môžete napríklad jednoducho prenášať súbory, streamovať videá alebo pripojiť iOS zariadenie ako externý disk pomocou služby WebDAV.

Aftercut – zadarmo (pôvodná cena 2,29€)

S programom Aftercut môžete jednoducho vybrať objekty z fotografií a zmeniť im pozadie, prípadne pridať rôzne efekty a filtre.

Home Design 3D GOLD – 3,49€ (pôvodná cena 10,99€)

Vďaka tejto aplikácii nikdy nebolo navrhovanie a prestavba vášho domova taká intuitívna a rýchla. Či už chcete vymaľovať, prestavať alebo si vytvoriť domov svojich snov Home Design 3D Gold je ideálna aplikácia pre vás. Home Design 3d Gold ponúka dokonalú rovnováhu medzi jednoduchosťou a rozsiahlymi funkciami. Je vo verzii “All Inclusive”, vďaka čomu je už všetko zahrnuté v jednom balíku.

Paintstorm Studio – 7,99€ (pôvodná cena 14,99€)

Podľa vývojárov, aplikácia Paintstorm Studio je prvá iOS aplikácia, ktorá je okrem jednoduchých náčrtov určená aj na profesionálne kresby a pomôže vám objaviť veľkoleposť a plný potenciál Apple Pencil.

Don’t Starve Pocket Edition – 1,09€ (pôvodná cena 4,99€)

V survival hre Don’t Starve sa chopíte vedca, Wilsona, s ktorým musíte len jediné – prežiť, a to čo najdlhšie. V hre sa plynule strieda denný cyklus, ktorému sa musíte samozrejme prispôsobovať. Cez deň zbierate suroviny, staviate ohrady, lovíte zver, no a cez noc si zase musíte dávať veľký pozor a zostať v bezpečí.

Don’t Starve: Shipwrecked – 1,09€ (pôvodná cena 5,49€)

V survival hre Don’t Starve sa chopíte vedca, Wilsona, s ktorým musíte len jediné – prežiť, a to čo najdlhšie. Ocitnete sa na tropickom ostrove na ktorom musíte dávať aby vás nezabili nebezpečné šelmy.

Danmaku Unlimited 2 – 1,09 € (pôvodná cena 5,99€)

Danmaku Unlimited 2 prináša moderný a originálny vzhľad klasického japonského arkádového žánru na mobilné zariadenia. Vašou úlohou bude ako pilot bojového lietadla zničiť svojho nepriateľa.

Danmaku Unlimited 3 – 1,09 € (pôvodná cena 5,99€)

Pokračovanie obľúbenej strielačky, ktorá sa v roku 2017 umiestnila v rebríčku top 100 najlepších hier pre iOS.

Severed – 2,29€ (pôvodná cena 7,99€)

V hre sa prevtelíte do jednorukého bojovníka, ktorý sa vydá hľadať svoju rodinu. Severed bola ocenená titulom najlepšia hra roku 2016 pre iPad.

Truck Simulator PRO 2 – 1,09€ (pôvodná cena 5,49€)

V hre Truck Simulator PRO 2 na vás čaká obrovský otvorený svet s tisíckami kilometrov ciest. Obdivujte starostlivo navrhnuté viadukty, obrovské cestné križovatky a mosty, ako aj cesty medzi kopcami, údoliami, púšťami a močiarmi. V Truck Simulator PRO 2 preskúmate východné pobrežie USA a môžete navštíviť 12 veľkých miest: Las Vegas, Denver, Phoenix, San Francisco, Los Angeles, Helena, Portland, Salt Lake City, Seattle, El Paso, Albuquerque, San Diego.

PepeLine – zadarmo (pôvodná cena 2,29€)

PepeLine je jednoduchá a veľmi návyková 3D logická hra v ktorej musíte vytvoriť z dlaždíc cestu a dostať vašich priateľov do cieľa.

PepeLine Adventures – zadarmo (pôvodná cena 2,29€)

V pokračovaní PepeLine s názvom PepeLine Adventures sa vydáte na vzrušujúcu cestu a pomôžete vašim priateľom Pepe a Line sa znovu stretnúť, pretože sa kvôli zlým čarodejníkom stratili v rozprávkovom svete.

Depello – zadarmo (pôvodná cena 2,29€)

Aplikácia Depello je nástroj na úpravu fotografií, ktorý premení obrázky a fotografie na čierno – biele, ale zachová a zdôrazní farbu podľa vášho výberu, vďaka čomu môžete vytvoriť nádherné diela.

Turbo Wheels – zadarmo (pôvodná cena 1,09€)

Si pripravený na víťazstvo? Len prvé miesto sa počíta… Turbo Wheels je závodná hra, v ktorej nepotrebujete brzdy, pretože tie vás len spomaľujú. Hra obsahuje 25 unikátnych mini áut v piatich rôznych kategóriách (Šport, SS, GT, Formula & Classic), 4 rôzne krajiny (Brazília, Japonsko, Kanada a Spojené arabské emiráty) a niekoľko herných režimov.

Back to Bed – 0,49€ (pôvodná cena 3,39€)

Hra Back to Bed je logická hra s ručne kreslenými levelmi. Hra sa točí okolo nešťastného narkoleptika Boba, ktorý ma za zvyk zaspať pri svojej nudnej práci v kancelárii. Preskúmate svet Bobovho podvedomia a budete riešiť čoraz ťažšie hádanky.

Brave Guardians TD – zadarmo (pôvodná cena 2,29€)

Brave Guardians je epic 3D akčná fantasy “tower defense” hra, ktorá rozpráva príbeh štyroch hrdinov (Pepo, Tiko, Zagi a Rapu) – každý s mimoriadnymi schopnosťami.

Screens – 14,99€ (pôvodná cena 22,99€)

Pomocou aplikácie Screens sa môžete pripojiť a ovládať váš Mac, ale i počítač s OS Windows alebo Linux, nech sa nachádzate kdekoľvek na svete.

The Minims – 1,09€ (pôvodná cena 3,39€)

The Minims je point to klik adnventúra, ktorá sa odohráva v minimalistickom svete Minimsov. Vašou úlohou bude zbierať rôzne predmety, vyriešiť hádanky, príbeh opisuje vnútornú cestu človeka o jeho úlohe v spoločnosti a rodine.

Pocket City – 2,29€ (pôvodná cena 4,49€)

Staňte sa starostom a vybudujte vlastné mesto v hre Pocket City. Vytvorte obytné, komerčné a priemyselné zóny. Sledujte kriminalitu, živelné katastrofy a starajte sa o svoje mesto aby prosperovalo.

Fitness Point Pro – zadarmo (pôvodná cena 5,49€)

Populárna fitness aplikácia, ktorá obsahuje celý rad cvičení a tréningové plány, ktoré si môžete sami vytvoriť, prípadne pomocou nákupov a aplikácii stiahnuť tréningové plány vytvorené profesionálmi.

The House of Da Vinci – 3,49€ (pôvodná cena 5,49€)

The House of Da Vinci je hra z dielne slovenských tvorcov, ktorá vyšla aj vo verzii pre počítače. Hra vás zavedie do Florencie v roku 1506. V úlohe študenta sa pozriete do domu majstra Da Vinciho a zistíte, že záhadne zmizol. Pokazil sa niektorý z jeho úžasných vynálezov? Našiel ho zabijak vyslaný cirkvou? To sú otázky, ktoré si budete klásť pri postupnom odhaľovaní záhad vo svete, ktorý je inšpirovaný renesanciou a skutočnými vynálezmi a návrhmi majstra Leonarda.

Human Anatomy Atlas 2019– 12,99 € (pôvpodná cena 27,99€)

Human Anatomy je 3D atlas nielen pre zdravotníckych pracovníkov, študentov a profesorov. Aplikácia zahŕňa komplexné 3D anatomické modely mužov a žien a interaktívne animácie svalov a kostí.

NBA 2K19 – 5,49€ (pôvodná cena 9,99€)

NBA 2K19 pokračuje v tradícii prekračovať hranice a je to “zlatý štandard basketbalovej simulácie” s bezkonkurenčným realistickým hraním. Vytvorte si vlastného hráča (MyPLAYER) a napíšte svoj vlastný príbeh, budujte svoj sen v režime MyTEAM a prevezmite kontrolu nad ligou alebo dokážte, že ste najlepší z najlepších tým, že budete súťažiť proti najlepším hracom z celého sveta. Novinkou v tohtoročnej edície je aj podpora online multiplayeru.

Affinity Photo – 14,99€ (pôvodná cena 22,99€)

Aplikácia Affinity Photo prináša do iPadov ultra rýchly a výkonný zážitok z úpravy fotografií doma, v štúdiu alebo na cestách. Veľkou výhodou je neprekonateľná kompatibilita súborov: Bezkonkurenčná podpora PSD plus všetky štandardy vrátane formátov PNG, JPG, TIFF, EPS, PDF a SVG. Real time efekty: Affinity Photo je dodávaný s obrovským spektrom špičkových filtrov vrátane osvetlenia, rozostrení, deformácií, posunutia naklonenia, tieňov a mnohých ďalších.

Aplikácia je vyvinutá z rovnakých základov ako ekvivalent pre desktopy, ale bola špeciálne prispôsobená tak, aby čo najviac využívala hardvérové ​​a dotykové schopnosti zariadenia iPad. Každý nástroj, panel a ovládací prvok boli úplne prepracované tak, aby sa dali optimalizovať dotykom – či už s prstom alebo pomocou Apple Pencil.

Affinity Designer – 14,99€ (pôvodná cena 22,99€)

Affinity Designer je aplikácia na vektorovú grafiku a dizajn. Či už pracujete s grafikou pre marketingové materiály, internetové stránky, ikony, návrh používateľského rozhrania, alebo chcete vytvoriť umelecké dielo aplikácia vám zmení spôsob, akým pracujete.

Hitman Sniper – zadarmo (pôvodná cena 1,09€)

Ako Agent 47 budete musieť v 150. misiách zlikvidovať vaše ciele. Osudnú guľku pošlete na cieľ zo 16-tich rôznych zbraní, ktoré môžete postupne v hre získať.

XCOM: Enemy Within – 2,29€ (pôvodná cena 10,99€)

XCOM: Enemy Within vám zverí velenie nad tajnou polovojenskou organizáciou s názvom XCOM. Ako veliteľ XCOM sa musíte brániť pred desivou globálnou mimozemskou inváziou správou zdrojov, vývojom technológií a dohľadom nad bojovými stratégiami a taktikou jednotlivých jednotiek.

Civilization Revolution 2 – 2,29€ (pôvodná cena 10,99€)

Civilization Revolution 2 je ťahová strategická hra. Vašou úlohou bude vybudovať slávnu ríšu, ktorá obstojí v skúške času.

Alto’s Odyssey – 3,39€ (pôvodná cena 5,49€)

Alto’s Odyssey je oddychová skákačka, ktorá získala mnoho ocenení,napríklad: Apple Design Award Winner, 2018.

Reckless Racing 3 – 1,09€ (pôvodná cena 3,39€)

Závodná hra, v ktorej sa ocitnete na najšpinavších pretekárskych dráhach. Ponúka bohatú kariéru so 60 závodmi a arkádový režim s 24 výzvami.

Pixel Boat Rush – zadarmo (pôvodná cena 2,29€)

Pixel Boat Rush je zábavná závodná hra, v ktorej môžete vybaviť váš rýchlostný čln zbraňami. Hra ponúka rozsiahlu kampaň s RPG prvkami s množstvom člnov, ktoré môžete upravovať.

Motorsport Manager Mobile 3 – 1,09€ (pôvodná cena 3,39€)

Nová verzia populárneho simulátora závodného tímu. Vašou úlohou bude vytvoriť od základov vlastný závodný tím. Najmite tých najlepších pretekárov a inžinierov, investujte do technológii, postavte a vylepšíte svoje auto.

Star Wars Pinball 7 – zadarmo (pôvodná cena 2,29€)

Pinball so Star Wars témou…

FL Studio Mobile – 8,99 € (pôvodná cena 16,99€)

Produkujte a vytvárajte hudbu na vašom iOS zariadení. Nie je potreba iného softwaru, všetko budete schopní vytvoriť v aplikácii FL Studio. S mnohými integrovanými pluginmi sa dajú nahrať, upraviť i mastrovať kompletné skladby

macOS

iStat Menus – 5,49€ (pôvodná cena 10,99€)

iStat Menus je jednoduchá aplikácia, ktorá umožňuje sledovať napríklad vyťaženie CPU, využitie operačnej pamäte, aktivitu pevného disku, alebo teplotu vášho Macu priamo z menubaru.

Affinity Photo – 38,99€ (pôvodná cena 54,99€)

Aplikácia Affinity Photo je jednou z kvalitných alternatív k Photoshopu. O jej schopnostiach svedčí aj ocenenie najlepšia aplikácia pre Mac OS za rok 2015. Obsahuje množstvo jednoduchých aj pokročilých nástrojov na rôzne úpravy. Vytvorená bola s ohľadom na rýchle retušovanie fotografií. Podporuje farebný model CMYK, prácu s formátom RAW, 16-bitovú úpravu, ako aj farebný gamut LAB. Nechýba ani podpora pre pluginy z Photoshopu a súbory typu PSD. Medzi funkciami sa nachádza aj dávkové spracovanie fotografií, tvorba panoramatických snímok, skladanie HDR snímok, či rastrové filtre a množstvo ďalších funkcií.

Door Kickers – 3,39€ (pôvodná cena 19,99€)

Hra Door Kickers vás postaví do úlohy veliteľa taktickej jednotky SWAT. Analyzujte situáciu, naplánujte si taktiku, vyberte zbrane a koordinujte viacerých vojakov pre splnenie vášho jediného cieľa, a tým je zachrániť všetkých rukojemníkov.

myTuner Radio Pro – 5,49€ (pôvodná cena 10,99€)

Počúvate radi na Macu rádio? Ak áno, táto aplikácia bude možno pre vás. myTuner Radio Pro umožňuje počúvať viac ako 40 000 rôznych rozhlasových staníc z viac ako 200 krajín sveta.

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť