Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #23 týždeň

Dvadsiatetretie vydanie dočasne zlacnených aplikácií pre iPhone/iPad a počítače Mac prináša pre obidve platformy najmä hry, avšak okrem nich môžete nájsť aj niekoľko užitočných aplikácii pre operačný systém iOS .

iOS

Space Story – zadarmo (pôvodná cena 5,49€)

Space Story je strategická hra, v ktorej sa ocitnete v úlohe kapitána vesmírnych lodí uprostred hviezdnej vojny. Bojujte, obchodujte kradnite aby ste prežili vo svete, ktorý je na pokraju zničenia.

Unit Converter Pro – zadarmo (pôvodná cena 1,09€)

Aplikácia Unit Converter Pro umožňuje prevod fyzikálnych jednotiek, ktoré sú prehľadne usporiadané vo viac ako 30. kategóriach.

Strike Team Hydra – 1,09€ (pôvodná cena 8,49€)

V RPG hre Strike Team Hydra sa ocitnete v koži veliaceho dôstojníka v ďalekej budúcnosti. Zadávajte príkazy vojakom a pritom využite kryty, pokročilé zbrane a taktiku aby ste porazili nepriateľov.

TextGrabber 6 – zadarmo (pôvodná cena 5,49€)

Aplikácia TextGrabber 6  digitalizuje vytlačený text. Stačí len kamerou nasnímať dokument a TextGrabber 6 ho prevedie do textového dokumentu. Navyše ho vie preložiť do viac ako 100 rôznych jazykov.

Spark Camera – 1,09€ (pôvodná cena 2,29€)

Aplikácia Spark Camera vám pomôže jednoducho vytvoriť krásne video spomienky. Stačí pridať video, hudbu, prípadne nejaký filter.

Epica Pro – zadarmo (pôvodná cena 2,29€)

Ak chcete byť hrdina, zlodej, príšera… tak vyskúšajte aplikáciu Epica Pro. Epica Pro je fotografický editor s množstvom špeciálnych scén a efektov, ktoré vás premenia na čo len budete chcieť.

Tiny Tanks! – zadarmo (pôvodná cena 1,09€)

Tiny Tanks je návyková  arkádová tanková strieľačka. Prebojujte sa cez päťdesiat levelov  v režime pre jedného hráča a postupne vylepšujte svoj tank. Prípadne si to rozdajte v multiplayeri s vašimi priateľmi.

Evoland 2 – 4,49€ (pôvodná cena 7,99€)

Evoland 2 je nástupcom pôvodného Evoland s vylepšenou grafikou, kde budete cestovať časom, s jednoduchou hrateľnosťou, ktorá sa bude postupne vyvíjať, ako sa budete pohybovať v príbehu. Hra sa bude postupne meniť z “pixelovej” grafiky a postupne prerastie do detailnej 3D verzie  Evoland 2 je oveľa väčšia hra a v srdci klasické RPG, s komplexným scenárom založeným na cestovaní v čase. Môžete očakávať desiatky postáv s vlastným prostredím a ambíciami a diametrálne odlišnými hernými štýlmi, ktoré sú spojené s príbehom a akciou hráča. Evoland 2 je plný humoru a odkazov na klasické hry, ako napríklad Mario, Street Fighter a Bomberman a ďalšie legendy rôznych žánrov. 

Evoland 2 vyšla aj vo verzii pre PC a podporuje aj Apple TV.

Mayhem! – 1,09€ (pôvodná cena 3,39€)

Mayhem! je akčná arkádová 2D akčná hra, v ktorej bude vašou úlohou vyhnúť sa nástrahám a pozbierať všetky odmeny.

Pixel Boat Rush – zadarmo (pôvodná cena 2,29€)

Pixel Boat Rush je zábavná závodná hra, v ktorej môžete vybaviť váš rýchlostný čln zbraňami. Hra ponúka rozsiahlu kampaň s RPG prvkami s množstvom člnov, ktoré  môžete upravovať.

Element TD – zadarmo (pôvodná cena 1,09€)

Element TD je “tower defense” hra založená na kombináciách rôznych typov veží.

Toon War – zadarmo (pôvodná cena 3,39€)

V hre Toon War bude vašou úlohou oslobodiť pokojné dediny od nepriateľov. V hre sa budete pohybovať buď na obrnenom vozidle alebo na drone.

NBA 2K18 – 6,99€ (pôvodná cena 10,99€)

NBA 2K18 pokračuje v tradícii frančízy ako “zlatý štandard basketbalovej simulácie” s bezkonkurenčným realistickým hraním NBA. Vytvorte si vlastného hráča (MyPLAYER) a napíšte svoj vlastný príbeh, budujte svoj sen v režime MyTEAM a prevezmite kontrolu nad ligou alebo dokážte, že ste najlepší z najlepších tým, že budete súťažiť proti najlepším hracom z celého sveta.   

Civilization Revolution 2 – 8,99€ (pôvodná cena 10,99€)

Civilization Revolution 2 je ťahová strategická hra. Vašou úlohou bude vybudovať slávnu ríšu, ktorá obstojí v skúške času.

XCOM: Enemy Within – 8,99€ (pôvodná cena 10,99€)

XCOM: Enemy Within vám zverí velenie nad tajnou polovojenskou organizáciou s názvom XCOM. Ako veliteľ XCOM sa musíte brániť pred desivou globálnou mimozemskou inváziou správou zdrojov, vývojom technológií a dohľadom nad bojovými stratégiami a taktikou jednotlivých jednotiek.

SkySafari 6 Plus – 3,49€ (pôvodná cena 17,99€)

Aplikácia SkySafari 6 Plus premení vaše zariadenie na prenosné planetárium. Dokonca autori v poslednej aktualizácii pridali 3D model automobilu Tesla Roadster, ktorý bol len nedávno vystrelený do vesmíru.

Planescape: Torment – 6,99€ (pôvodná cena 10,99€)

Planescape: Torment je RPG hra založená na pravidlách Dungeons & Dragons. Hra začíná v Sigilu, stredobode celých sfér. Hlavní hrdina se prebudí v temných priestoroch márnice so stratou pamäte, ale ako neskôr zistí, je to len vedľajší efekt rituálu, pri ktorom sa stal nesmrteľným.

Pocket Anatomy – 1,09€ (pôvodná cena 9,99€)

Pocket Anatomy je atlas ľudského tela s viac ako 1000 rôznymi štruktúrami ako žili, orgány, tepny…

macOS

Pillars of Eternity Definitive – 21,99€ (pôvodná cena 32,99€)

Nechajte si učarovať svetom, kde voľby, ktoré urobíte a cesty, po ktorých sa vydáte, určujú váš osud.

Pillars of Eternity je klasická RPG hra v ktorej objavte váš hlboký zmysel pre preskúmavanie, radosť z napínavého dobrodružstva a vzrušenie z vedenia vašej vlastnej skupinky dobrodruhov po novom fantasy svete a do hlbín podzemí plných monštier, kde budete hľadať stratené poklady a prastaré tajomstvá. 

Pillars of Eternity: Definitive Edition obsahuje: Pillars of Eternity – Royal Edition White March Part I White March Part II Deadfire Pack.

Trine – 2,29€ (pôvodná cena 10,99€)    

Okúzľujúca trojrozmerná 2D akcia z fantasy sveta, kde ovládate tri postavy pri boji s monštrami, ktoré ohrozujú kráľovstvo. Kúzelník vytvára objekty, zlodej využíva svoju rýchlosť a presnosť, bojovník je zase ideálny na deštrukciu. Hra stavia obzvlášť na fyzikálnom modely, ktorý slúži ako na riešenie puzzle, tak na boj s nepriateľmi.    

Trine 2 – 2,29€ (pôvodná cena 12,99€)

Pokračovanie úspešného titulu Trine. Silný bojovník, šikovná zlodejka a zručný čarodejník sa vracajú a v hre Trine 2 ich čakajú nové dobrodružstvá, logické problémy a offline a online kooperácia pre troch hráčov. Okrem toho hrdinom pribudnú nové schopnosti a opäť nebudú chýbať pôvabné scenérie a animované prostredia. Levely budú rozsiahlejšie a nebudú chýbať silní bossovia.

SimCity 4 Deluxe Edition – 10,99€ (pôvodná cena 22,99€)

V hre SimCity môžete postaviť to najrealistickejšie mesto aké si môžete predstaviť. Vaše mesto ožije ruchom stavenísk dopravy a životom vašich Simov. Postavte sídla, mosty cez kaňony a mrakodrapy v centrách.  SimCity 4 Deluxe Edition obsahuje ako SimCity 4, tak i datadisk Rush Hour, ktorý vám dá väčšiu kontrolu nad hromadnou dopravou a dve katastrofy navyše.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.