Gather Round: Apple pozýva novinárov na iPhone Event už 12. septembra

Apple dnes potvrdil dohady a oznámil dátum predstavenia nových iPhonov. Bude to v stredu, 12. septembra.

Novinári dostali dnes do schránok oficiálnu pozvánku na tohtoročný septembrový event. Ten sa bude konať v stredu, 12. septembra o 10:00 miestneho časuSteve Jobs Theatre v Apple Parku. U nás bude internetový stream dostupný o 19:00.

Pozvánka po vizuálnej stránke obsahuje veľmi minimalistický zlatý (medený?) kruh s popisom Gather Round = voľným prekladom „zozbierajte sa“. Naznačuje nám niečo? Okrúhle ciferníky pre Apple Watch to určite nebudú a Apple Car je ešte poriadne ďaleko. Najskôr sa jedná len o reprezentáciu okrúhleho auditória, v ktorom sa bude event konať. 

Medená farba na čiernom pozadí však môže jemne naznačovať na nový „iPhone XS“, ktorý by mal tento rok prísť aj v zlatej farbe. O všetkom, čo od Applu budúci mesiac očakávame, si môžete prečítať v našom zhrnutí.

komentárov
  1. mne to zas pripomina logo postovej banky, ze od stredu kruznice su blizko ku kazdemu klientovi rovnako, cize to naznacuje prichod dual-sim, aby boli za dobre s kazdym ich zakaznikom, ktory to vyzaduje :-)

  2. toto je isto apple park zhora – všetky línie sedia so stavbou… Jedine bude nova farba pre daky novy špeci telefon za 1399 US peňazov.

Pridaj komentár
You have to agree to the comment policy.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť