Stiahnite si nové pozadia z iOS 12 a macOS Mojave

Nové systémy so sebou prinášajú aj nový vzhľad, minimálne čo sa týka pozadia vašej plochy. Stiahnite si ich už teraz.

iOS tento rok prichádza s abstraktnými červeno-modrými prechodmi a stiahnuť si ich môžete ako vo verzii pre iPhone, tak aj iPad. Pre plné rozlíšenie kliknite na obrázky nižšie.

iPhone
iPad

macOS Mojave zas dostane zaujímavú novú funkciu v podobe dynamických pozadí, ktoré sa budú meniť na základe lokálneho času. Ako budú dynamické pozadia fungovať v praxi si môžete vyskúšať na stránke Applu. Systém na to bude využívať pomerne nový HEIC obrazový formát.

Aby sa pozadia menili samé podľa denného svetla však budete musieť počkať na vydanie Mojave, alebo si nainštalovať jeho beta verziu. Medzitým si môžete v klasickom JPEG stiahnuť dve tapety mojavskej púšte v dennej aj nočnej verzii. Kliknite pre plné rozlíšenie 5120×2880.

UložiťUložiť

Zdroj: 9to5Mac a iDownloadblog

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.