Stiahnite si nové pozadia z iOS 12 a macOS Mojave

Nové systémy so sebou prinášajú aj nový vzhľad, minimálne čo sa týka pozadia vašej plochy. Stiahnite si ich už teraz.

iOS tento rok prichádza s abstraktnými červeno-modrými prechodmi a stiahnuť si ich môžete ako vo verzii pre iPhone, tak aj iPad. Pre plné rozlíšenie kliknite na obrázky nižšie.

iPhone
iPad

macOS Mojave zas dostane zaujímavú novú funkciu v podobe dynamických pozadí, ktoré sa budú meniť na základe lokálneho času. Ako budú dynamické pozadia fungovať v praxi si môžete vyskúšať na stránke Applu. Systém na to bude využívať pomerne nový HEIC obrazový formát.

Aby sa pozadia menili samé podľa denného svetla však budete musieť počkať na vydanie Mojave, alebo si nainštalovať jeho beta verziu. Medzitým si môžete v klasickom JPEG stiahnuť dve tapety mojavskej púšte v dennej aj nočnej verzii. Kliknite pre plné rozlíšenie 5120×2880.

UložiťUložiť

Zdroj: 9to5Mac a iDownloadblog

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.