Spotify už budúci týždeň zamieri na Apple Watch

Apple Watch Spotify

Apple Watch už viac nebudú závislé na hudobnej službe od Applu. V najbližších dňoch na ne zamieri aplikácia Spotify, takže hudbu budú môcť používať aj užívatelia a predplatitelia tejto služby.

Spotify na Apple Watch ponúkne intuitívne užívateľské prostredie a možnosť prepojiť apku s bezdrôtovými reproduktormi a ďalšími zariadeniami s podporou Spotify Connect. Pokiaľ ide o funkcionalitu, užívatelia si budú môcť hudbu len streamovať zo serverov; možnosť sťahovať a počúvať hudbu a podcasty offline je však v príprave s neznámym dátumom vydania. V príprave je aj ďalšia funkcionalita, o ktorej bude spoločnosť hovoriť neskôr.

Ktorú službu preferujete?

Pozrieť výsledky

Loading ... Loading ...

Pomerne jednoduchá aplikácia funguje spôsobom, ako prvotné apky pre Apple Watch. Aplikácia totiž vyžaduje najnovšiu iOS verziu aplikácie (8.4.79). Ikonka Spotify sa na hodinkách objaví v priebehu budúceho týždňa.

Apple Watch Spotify

Zdroj: Spotify
Viac článkov na tému

2 komentáre

  1. setrin píše:

    Appka je uz dostupna. Staci stiahnut aktualizaciu

  2. Onarb píše:

    Ale ved :D ved to nema takmer ziadnu pridanu hodnotu. Ovladat hudbu, kt. hra cez telefon sme mohli na hodnkach aj pred tym bez spotify watch appky. Na hodinkach pomocou tej ich appky nemozem ani prezerat vlastnu hudbu, jedine co vidim je zoznam pre nedavno prehrane skladby. Tento projekt Spotify watch app ma nejake spatne nacasovanie, 1 april uz bol.

Pridať komentár

Partneri

Send this to a friend