Spotify už budúci týždeň zamieri na Apple Watch

Apple Watch Spotify

Apple Watch už viac nebudú závislé na hudobnej službe od Applu. V najbližších dňoch na ne zamieri aplikácia Spotify, takže hudbu budú môcť používať aj užívatelia a predplatitelia tejto služby.

Spotify na Apple Watch ponúkne intuitívne užívateľské prostredie a možnosť prepojiť apku s bezdrôtovými reproduktormi a ďalšími zariadeniami s podporou Spotify Connect. Pokiaľ ide o funkcionalitu, užívatelia si budú môcť hudbu len streamovať zo serverov; možnosť sťahovať a počúvať hudbu a podcasty offline je však v príprave s neznámym dátumom vydania. V príprave je aj ďalšia funkcionalita, o ktorej bude spoločnosť hovoriť neskôr.

[poll id=”25″]

Pomerne jednoduchá aplikácia funguje spôsobom, ako prvotné apky pre Apple Watch. Aplikácia totiž vyžaduje najnovšiu iOS verziu aplikácie (8.4.79). Ikonka Spotify sa na hodinkách objaví v priebehu budúceho týždňa.

Apple Watch 20181113141043  e3750ace 600x300 - Spotify už budúci týždeň zamieri na Apple Watch

komentáre
  1. Ale ved :D ved to nema takmer ziadnu pridanu hodnotu. Ovladat hudbu, kt. hra cez telefon sme mohli na hodnkach aj pred tym bez spotify watch appky. Na hodinkach pomocou tej ich appky nemozem ani prezerat vlastnu hudbu, jedine co vidim je zoznam pre nedavno prehrane skladby. Tento projekt Spotify watch app ma nejake spatne nacasovanie, 1 april uz bol.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
cover macblog 74 380x220 - Ako si vypnúť U1 čip na iPhone 11
pokračovanie článku

Ako si vypnúť U1 čip na iPhone 11

Apple v nedávnej aktualizácii svojho iOS pridal možnosť vypnúť sledovanie polohy. Stalo sa tak po tom, čo sa viacerí sťažovali, že…