Spigen predstavil sériu retro obalov pre iPhone X

Nové obaly pre iPhone X od Spigenu vzhľadovo pripomínajú ikonický iMac G3, či pôvodný iPhone z roku 2007.

Pri príležitosti 20. výročia iMacu si Spigen pripravil vlastnú sériu retro obalov. Vzhľadom priamo evokujú priehľadný farebný plast z prvého iMacu G3 a bez okolkov útočia na nostalgiu.

spigen iphone x classic c1 imac g3

Podobne ako pôvodný iMac sú k dispozícii v rôznych farebných prevedeniach – okrem modrej Bondi Blue aj v červenej, zelenej, bielej, či grafitovej. Priehľadný “3D” vzhľad pritom imitujú zložením troch rôznych kusov plastu do jedného celku.

Okrem farebných Classic C1 obalov Spigen predstavil aj Classic One, ktorý pre zmenu imituje prvý iPhone z roku 2007. Ten pozostáva zo strieborného plastu s výrezom na Apple logo a spodnej čiernej časti, ktorá v kovovom iPhone 2G schovávala mobilnú anténu.

spigen classic one iPhone X

Všetky obaly si môžete zakúpiť exkluzívne prostredníctvom stránky Indiegogo. Prvé objednávky za 18 dolárov sa už síce minuli, v čase písania článku sú však ešte k dispozícii obaly Classic C1 za 22 dolárov, či bundle Classic C1 + Classic One za 35 dolárov.

Ceny sa budú postupne zvyšovať. K zákazníkom by sa obaly mali dostať niekedy v priebehu júna.

spigen classic c1 colors

UložiťUložiť

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.
Gemini
pokračovanie článku

Kto prinesie vyspelú AI na iOS 18? Apple to nebude

Koncom minulého roka sa objavila správa, podľa ktorej Apple plánuje priniesť rozšírenú AI funkcionalitu na iPhone a ďalšie zariadenia. Výraznou premenou by si mala prejsť Siri, digitálna asistentka, ktorá už skôr zaostávala za konkurentmi, vo svete GPT je však ešte archaickejšia.