Nástupca iPhonu X by mal disponovať menším výrezom, v roku 2019 sa ho Apple údajne zbaví úplne

Podľa informácií z kórejského denníka ET News by mali nové iPhony zredukovať veľkosť výrezu pre Face ID. Budúci rok by sme ho už nemuseli mať vôbec.

Už vieme, že tento rok nás čakajú tri nové iPhony. Pokračovateľ iPhonu X, jeho väčšia Plus verzia a taktiež nový LCD model s dostupnejšou cenovkou. Všetky tri budú disponovať Face ID technológiou. A aj keď by sme od Applu očakávali rovnaký dizajn ako minulý rok, podľa správ z Kórei by spoločnosť mohla zapracovať na veľkosti samotného výrezu.

Konkrétne sa spomínajú okrem výrezu aj okraje displeja, ktoré by mali byť taktiež o niečo menšie. Článok však ide ešte ďalej a hovorí, že v roku 2019 by mal Apple s výrezom skoncovať úplne a priviezť tak na svet svoju originálnu víziu – jeden veľký displej.

Spôsobov, akými by sa to dalo dosiahnuť je viacero. Jedným je napríklad integrácia senzorov priamo do displeja pomocou vyvŕtania dier, alebo využitím technológie viacerých displejových vrstiev, tzv. Black Matrix.

Či sa Applu takto komplikovaný kúsok v tretej generácii iPhonu X podarí preniesť do hromadnej výroby, je zatiaľ otázne. Jedna vec je však jasná. Išlo by tak o ďalšie vizuálne odlíšenie iPhonu na trhu, ktorý začal vo veľkom imitovať jeho súčasný dizajn.

Google predstavil Android P, prináša podporu pre výrezy podobné iPhonu X

komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple chce do roku 2024 predstaviť vlastné auto!

Spoločnosť podľa čerstvých zákulisných informácií napreduje v oblasti technológie samoriadiacich automobilov a chce sa zamerať na výrobu osobných vozidiel, ktoré by mohli obsahovať vlastnú prelomovú technológiu batérií.
pokračovanie článku

Dostali ste pod stromček nový Mac? Tieto aplikácie sa vám môžu zísť!

Pod stromčekom ste možno objavili nový počítač. Keď ste si prezerali krabicu, zistili ste, že je od spoločnosti Apple. S radosťou ste krabicu otvorili, rozbalili váš nový Mac, spustili ho, chvíľu ste sa orientovali v operačnom systéme macOS (keď ste prešli z Windowsu, ostrieľaní "appláči" už vedia) a teraz rozmýšľate, aké aplikácie by sa pre vás na začiatok mohli hodiť. V tomto článku vám preto predstavíme pár TOP aplikácií pre nových užívateľov Mac.