Ming-Chi Kuo zverejnil nové informácie o iPhone X2, iPhone X2 Plus a iPhone 9

Analytik Ming-Chi Kuo z agentúry KGI Securities na konci víkendu zverejnil hneď tri správy týkajúce sa troch modelov iPhonu, ktoré Apple predstaví koncom roka.

Analytik naďalej vraví, že spoločnosť plánuje uviesť tri telefóny, čo zahŕňa nový iPhone XiPhone X Plus6,1″ iPhone, ktorý bude nástupcom iPhonu 8.

V súvislosti s posledným menovaným Ming-Chi Kuo vraví, že ho budú vyrábať tri firmy – Pegatron (60%), Foxconn (30%) a Wistron (10%). Hlavným dodávateľom Full Active LCD displejov bude firma Japan Display, ktorá by mala vytvoriť až 70% z nich. Ďalej sa vraví, že telefón má mať Face ID a podporu Animoji, dizajn podobný súčasnému iPhonu X a batériu, ktorá by mala ponúknuť kapacitu 2 850 až 2 950 mAh. Dôvodom väčšej batérie je menšia základná doska. Cenovo by mal začínať na úrovni 700 až 800 dolárov.

iPhone X Plus ponúkne 6,5-palcový OLED displej a 4GB RAM. Oproti súčasnému iPhonu X by mal mať až o 25% vyššiu kapacitu batérie, a to na úrovni niekde medzi 3 300 až 3 400 mAh. Čo sa interného dizajnu týka, aj budúca generácia má ponúknuť dvojbatériu v tvare L. Kuo dodáva, že Apple mohol použiť jednotnú batériu s atypickým tvarom, čím by mohla mať až o 10% vyššiu kapacitu. Rozhodol sa však zostať pri doterajšom dizajne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť