iPhone XS a XS Max sa dostanú do predaja o týždeň, obchody už spustili predobjednávky

Apple iPhone Xs line up 09122018 600x882 - iPhone XS a XS Max sa dostanú do predaja o týždeň, obchody už spustili predobjednávky

Zatiaľ čo v prvej vlne krajín si nový iPhone už môžete (alebo čoskoro budete môcť) zakúpiť, ku nám sa dostane presne za týždeň. Svoj kus si však už môžete rezervovať.

Ako prvá avizovala predobjednávky Alza, ktorá ma na webe už od dnešnej polnoci dostupné všetky modely, vrátane obrovských 512 GB verzií. iPhone XS v 64 GB kapacite vás vyjde na 1 165 eur.

S polnočnými predobjednávkami neotáľal ani iStores a ponúka rovnaké modely, aj keď za mierne vyššie ceny. Za základný XS model si pýta 1 179 eur. Dostupnosť jednotlivých modelov sa dosť líši a predajca na webe uvádza dobu dodania od 10 dní až po 3-4 týždne. Predobjednávky nájdete aj na nay.sk.

Predaj nových iPhonov plánuje budúci piatok spustiť aj trojica našich operátorov – Telekom, Orange a O2. Spomedzi nich je však Telekom jediným, kto dnes spustil online predobjednávky. 

Snímka obrazovky 2018 09 21 o 15.04.18 - iPhone XS a XS Max sa dostanú do predaja o týždeň, obchody už spustili predobjednávky

Do poradovníka sa môžete zapísať na špeciálnom webe operátora. Ponúkané modely aj ceny v jednotlivých paušáloch zverejnil server TouchIT.

Spolu s iPhonom sa spustili aj rezervácie nových Apple Watch. Series 4 bude u nás dostupná len hliníkovej GPS verzii bez LTE – kvôli operátorom zatiaľ nepodporujúcim eSIM formát. Menší 40mm model bude stáť 429 eur a väčší 44mm model len o 30 eur viac.

Zatiaľ žiadne komentáre

Pridať komentár

Partneri

Send this to a friend