iMyFone LockWiper – čo robiť, keď ste zabudli heslo na iPhone

Spoločnosť iMyFone prichádza na trh s ďalšou vychytávkou namierenou na používateľov iOS zariadení. iMyFone LockWiper dáva nádej používateľom, ktorí nedopatrením zabudli heslo na svoje iOS zariadenie. Či už ste heslo zabudli, máte poškodený displej alebo ste kúpili používaný iPhone/iPad so zamknutou obrazovkou, iMyFone LockWiper je tu pre vás. V troch jednoduchých krokoch dokáže odstrániť kód obrazovky bez zbytočných komplikácií. iMyFone LockWiper dokáže odstrániť štyri spôsoby uzamknutia iOS zariadení – kód na 4 znaky, kód na 6 znakov, Touch ID a Face ID. 

Pred tým ako sa do procesu pustíte je potrebné si uvedomiť nasledovné:

 1. Všetky dáta budú po odstránení hesla zmazané,
 2. iOS softvér bude aktualizovaný na najnovšiu verziu,
 3. iOS zariadenie musí byť po celú dobu pripojené na počítač.

Postup je jednoduchý, stačí postupovať podľa krokov nižšie.

Krok 1: Spustite iMyFone LockWiper

Spustite aplikáciu iMyFone LockWiper a kliknite “Start” na spustenie procesu. Samozrejme, je potrebné pripojiť iPhone/iPad k vášmu počítaču.

Krok 2: Prepnite vaše zariadenie do DFU/Recovery režimu

Stačí vybrať typ zariadenia z ponúkaných možností “Other devices”, “iPhone 7/7 Plus” alebo “iPhone 8/8 Plus/X” a podľa zobrazených inštrukcií prepnúť vaše zariadenie do DFU režimu. Ak to nebude možné, je tu možnosť prepnúť ho do Recovery režimu. 

Krok 3: Stiahnite najnovší firmvér

V aplikácii si overte, že model vášho iOS zariadenia je správne vybraný, a kliknite na “Download” pre stiahnutie firmvéru. Ak by náhodou zlyhalo, môžete ho stiahnuť s poskytnutým odkazom aj priamo cez váš prehliadač. Po stiahnutí je potrebné firmvér overiť kliknutím “Start to Verify”.

Krok 4: Odblokujte zamknuté iOS zariadenie

Po úspešnej verifikácii stačí kliknúť na “Start Unlock” pre spustenie odblokovania.

Pozorne si prečítajte zobrazené upozornenie, zadajte “000000” pre potvrdenie a kliknite na “Unlock”.

Krok 5: Vaše iOS zariadenie je odblokované

O pár minút neskôr už bude vaše iOS zariadenie úspešne odblokované a vy si môžete nastaviť nové heslo.

Viac informácií o iMyFone LockWiper nájdete na oficiálnych stránkach, kde môžete stiahnuť bezplatnú skúšobnú verziu alebo kúpiť niektorú z ponúkaných licencií:

 • ročná za 39,95 USD (1 zariadenie, 1 rok),
 • základná za 49,95 USD (1 zariadenie, doživotná),
 • rodinná za 59,95 USD (až 5 zariadení, doživotná),
 • podnikateľská za 349,95 USD (neobmedzený počet zariadení, doživotná).

Ak by ste náhodou neboli spokojní, iMyFone ponúka možnosť vrátenia peňazí až 30 dní od nákupu.

Navyše, v spolupráci s iMyFone sme pripravili pre našich čitateľov špeciálnu ponuku na 30% zľavu. Stačí zadať nasledovný kód:

W1E-BZ4-YCY

 

komentárov
 1. A vlastne ako je to teda ochránené pred odomknutim cudzieho iPhonu? Lebo podľa tohto článku to vyzerá tak že niekto nájde/ukradne iPhone a vie si ho otvoriť lebo sa tvári že zabudol heslo. Doteraz bol taký iPhone nepoužiteľný nie? Či môže to niekto vysvetlit ?:)

  0
  0
 2. Tomas, ak na iphone bol niekto pred vymazanim prihlaseny (iCloud), tak po vymazani sa bude musiet prihlasit s tym istym uctom = kradez nema zmysel. Zaujimavy clanok, aj nadpis, ale je to to iste, co itunes ????

  0
  0
 3. Martin, čiže ak mi niekto ukradne telefon a mám tam iCloud a pomocou tohoto programu všetko zmaže a nastaví ako new, bude vedieť používať iPhone ?

  0
  0
 4. Jozef, ak mas na telefone ci tablete prihlaseny svoj icloud ucet a zapnutu funkciu “najst moj iphone”. tak ho nikto nemoze zacat pouzivat ako svoj ani s tymto platenim softwerom ktory ponuka len tu istu funkciu ako bezplatny itunes.
  ios zariadenie ktore je chranene cez icloud je mozne len vymazat no nie odblokovat. to vie len povodny majitel bud priamo na zariadeni alebo cez icloud stranku.

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.
Gemini
pokračovanie článku

Kto prinesie vyspelú AI na iOS 18? Apple to nebude

Koncom minulého roka sa objavila správa, podľa ktorej Apple plánuje priniesť rozšírenú AI funkcionalitu na iPhone a ďalšie zariadenia. Výraznou premenou by si mala prejsť Siri, digitálna asistentka, ktorá už skôr zaostávala za konkurentmi, vo svete GPT je však ešte archaickejšia.