Budúci iPhone sa bude volať jednoducho “iPhone”, myslí si analytik

iPhone X

Apple sa minulý rok rozhodol preskočiť 7s a rovno predstavil iPhone 8 po boku inej novinky – iPhone X. A aj keď to bolo spočiatku len označenie pre „10“, rímska číslica by sa mala zmeniť na písmeno.

Myslí si to investor firmy Guggenheim, Robert Cihra. Práve on sa vyjadril, že Apple môže tento rok prejsť na nové menovanie svojich telefónov a nový, lacný iPhone sa bude volať… iPhone. Apple by sa tak mal inšpirovať iPadom, z ktorého názvov tiež vyradil číslice. Poslednými modelmi s číslami na konci názvu boli totiž iPad Air 2 a iPad mini 4, po ktorých nasledovali dve generácie iPadu Pro a dve generácie iPadov.

iPhone (2018) by mal byť vstupným modelom, ktorý by disponoval len LCD displejom, dizajnovo by sa však ponášal na iPhone X. Spomínajúc ho, Apple má ponechať označenie „X“ ako označenie pre svoje nové high-endové modely. Najbližšie by mali byť dostupné vo dvoch veľkostiach, 5.8“ a 6.5“, pričom oba ponúknu OLED displej.

iPhone X Plus 2018 7 iDropNews - Budúci iPhone sa bude volať jednoducho "iPhone", myslí si analytik
Nové high-endové iPhony tento rok prídu v dvoch uhlopriečkách. Koncept od iDropNews.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
cover macblog 74 380x220 - Ako si vypnúť U1 čip na iPhone 11
pokračovanie článku

Ako si vypnúť U1 čip na iPhone 11

Apple v nedávnej aktualizácii svojho iOS pridal možnosť vypnúť sledovanie polohy. Stalo sa tak po tom, čo sa viacerí sťažovali, že…
246x0w 246x220 - Na App Store sa objavila aplikácia DoubleTake
pokračovanie článku

Na App Store sa objavila aplikácia DoubleTake

Ešte na iPhonovom evente v septembri nám Apple ukázal demo aplikácie FiLMiC Pro. Táto aplikácia sa odlišuje skvelou funkciou,…