fbpx

Apple vydal prvú beta verziu iOS 12.1.1 pre verejných testerov

iOS 12.1 Group FaceTime

iOS 12.1 je s nami iba dva dni a už dnes vydal Apple prvú betu iOS 12.1.1 pre verejných beta testerov. Áno, developeri majú o túto beta verziu k dispozícií už od včera. Shame on them! 

Beta testeri, ktorí sa pridali do testovacieho programu získajú aktualizáciu iOS 12.1.1 pomocou over-the-air. Samozrejme s nainštalovaným príslušným profilom. Tí, ktorí sa chcú do programu pripojiť, môžu kliknúť na tento odkaz. Získajú tým prístup nie len prístup k beta verzii iOS 12.1.1 ale aj k betám macOS a tvOS.

Aktualizácia iOS 12.1.1 prináša niekoľko markantných vylepšení užívateľského rozhrania aplikácie FaceTime. Okrem iného sa „znova“ pridala aj obľúbená funkcia zachytenia Live Photo počas FaceTime hovoru.

V iOS 12.1.1 získa FaceTime okrem iného aj prepracovanú spodnú lištu, ktorá umožňovala stíšenie hovoru a obrátenie kamery. Potiahnutím zo spodného okraja počas hovoru sa objavia ďalšie možnosti s volajúcimi. (Doteraz museli užívatelia kliknúť na tri bodky aby sa dostali k sekundárnemu menu s týmito funkciami.)

Zdroj: MacRumors
Viac článkov na tému

1 komentáre

  1. Miro píše:

    Ahoj. Na iph 8 plus, IOS 12.1. mi nefunguje hromadný face time. Vám any ?

Pridať komentár

Inzercia

Partneri

Booking.com
Booking.com
Booking.com

Send this to a friend