Apple vydal macOS Mojave Public Beta 3

Iba deň po vydaní štvrtej vývojárskej bety vydal Apple tretiu verejnú betu operačného systému macOS Mojave. Podľa našich očakávaní by mala predovšetkým priniesť podporu pre novovydaný MacBook Pro.

Práve to je totiž novinka, na ktorú sa zamerala štvrtá developer beta, ktorú Apple vydal v pondelok. Najvýraznejšou zmenou v tejto bete je oprava problému s nefunkčným dynamickým pozadím v prípade, že váš Mac beží v Dark Mode. Po jeho zapnutí sa totiž pozadie uzamklo na nočnom záberi, známej z oficiálnych promo materiálov. Podľa toho, čo sa dozvedáme, má Developer Beta 4, respektíve Public Beta 4, nové dynamické pozadie Solar Gradient.

Oproti scenérii z Mojavskej púšte je solárny gradient jednoduchým wallpaperom, ktorý môže niekomu pripomínať staršie gradientové pozadia z iPadu Air. Je to vlastne pohľad na oblohu, kde na spodku, v oblasti docku, vidíme rôzne zafarbený horizont a dopĺňa to “hlavná” farba oblohy.

macOS Mojave Public Beta 3

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.