Apple vydal iOS 11.4.1 (beta 3) pre developerov

Apple dnes vydal pre developerov v poradí už tretiu beta verziu nadchádzajúcej aktualizácie iOS 11.4.1. Tretia beta sa k nám dostala iba týždeň po druhej a tri týždne po vydaní iOS 11.4, ktorý nám predstavil AirPlay 2 a Správ v iCloude.

Registrovaní developeri si môžu novú betu iOS 11.3.1 stiahnuť z Apple Developer Center alebo priamo na zariadení s nainštalovaným konfiguračným profilom. V predchádzajúcich dvoch betách iOS 11.4.1 sa zatiaľ neobjavili žiadne nové funkcie. To by mohlo naznačovať, že sa táto aktualizácia skôr zameria na opravy chýb a vylepšenie výkonu, ako inak, než na základe spätnej väzby z predchádzajúcich dvoch beta verzií.

Samozrejme ak sa v iOS 11.4.1 objaví v blízkej budúcnosti nová funkcia, budeme vás o nej informovať. Avšak nepredpokladá sa, že sa Apple bude zameriavať a pridávať nové funkcie do iOS 11.4.1 nakoľko pred nedávnom predstavil úplne nový iOS 12. Pravdepodobne sa všetky nové funkcie objavia v ňom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.