fbpx

Apple predstavil nové pastelové obaly a náramky, pestré farby pre Beats

cat header spring collection 201806 600x271 - Apple predstavil nové pastelové obaly a náramky, pestré farby pre Beats

Jediným novým hardvérom na tejto WWDC konferencii bolo príslušenstvo pre iPhone a Apple Watch. Okrem toho vyšli aj slúchadlá Beats v nových farbách.

Silikónové náramky pre Apple Watch a obaly pre iPhone sú teraz dostupné aj v trojici sviežich letných farieb – Peach, Marine Green a Sky Blue. Náramky sú kompatibilné so všetkými doterajšími Apple Watch a obaly sú dostupné vo verziách pre iPhone 8/7 (Plus) a iPhone X. Nájdete ich v novej sekcii so sezónnymi farbami.

iphone silicone case summer18 - Apple predstavil nové pastelové obaly a náramky, pestré farby pre Beats

Okrem pastelových farieb sa v obchode Applu objavila aj nová verzia limitovaného Pride náramku pre Apple Watch. Nylonový remienok s farbami dúhy si budete môcť zakúpiť v dvoch veľkostiach za 49 dolárov. Ladiť bude aj s novým dúhovým ciferníkom, ktorý je už dostupný v najnovšom watchOS 4.

apple watch pride band - Apple predstavil nové pastelové obaly a náramky, pestré farby pre Beats

Okrem toho Apple neskôr predstavil aj novú farebnú kolekciu slúchadiel Beats. Pop Collection prináša farebné prevedenia Pop Magenta, Pop Violet, Pop Indigo a Pop Blue a dostupné sú pre bezdrôtové slúchadlá Solo3 za 299 dolárov a Powerbeats3 za 199 dolárov.beats pop collection - Apple predstavil nové pastelové obaly a náramky, pestré farby pre Beats

Zatiaľ žiadne komentáre

Pridať komentár

Partneri

Booking.com

Send this to a friend