Apple kupuje práva na psychologický thriller, produkovať ho bude M. Night Shyamalan

Apple posilňuje svoje portfólio s televíznymi seriálmi. Najnovšie sa k nim pridáva seriál z produkcie známeho režiséra M. Night Shyamalana.

Na správu upozorňuje server Variery. Zatiaľ nepomenovaný psychologický thriller napísal scenárista Tony Basgallop a produkovať ho bude režisér známy predovšetkým filmami ako Šiesty Zmysel, Znamenia, či Osada. Shyamalan sa taktiež ujme réžie prvej epizódy.

Spoločnosť si zatiaľ objednala 10 polhodinových epizód. Nie je však známe, či bude seriál súčasťou streamovacej služby Apple Music, alebo má s ním Apple väčšie plány. Ich pripravovaný video obsah totiž začína poriadne prekvitať.

Len nedávno boli napríklad oznámené projekty ako seriál z produkcie Jennifer Anniston a Reese Witherspoon, reboot Spielbergovho Amazing Stories, sci-fi seriál od Ronalda D. Moorea (Battlestar Galactica), seriál od tvorcu filmu La La Land a mnoho ďalších.

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Nové 5D optické disky; sú lepšie ako Blu-ray?

Aktuálne je čoraz viac využívaný internetový priestor, ako ukladanie na disky. A niet sa čomu diviť. Veď za cenu 2€ mesačne vám Google One ponúka rozšírenie úložiska z 15 GB na 100 GB. Svoje dokumenty tak môžete mať stále pokope bez zháňania diskov. Alebo za 99.99€ na rok, či 9.99€ mesačne máte 2TB miesta. Nová technológia by to však mohla zmeniť a my by sme sa tak mohli vrátiť ku skladovaniu súborov späť do reálneho sveta.