Apple konečne začal predávať oficiálny obal pre iPhone XR

MRW62 AV1 YELLOW crop 800x438 - Apple konečne začal predávať oficiálny obal pre iPhone XR

Niečo vyše mesiac po spustení predaja si k svojmu iPhonu XR môžete dokúpiť už aj oficiálny obal od Applu. Stojí 45 eur.

Narozdiel od všetkých ostatných modelov predstavených za posledných šesť rokov, iPhone XR pri vydaní nedostal vlastný obal. Ten sa objavil na apple.com až včera a nie je ani z kože, ani silikónu. 

Podobne ako kedysi farebný iPhone 5c, aj XR dostal špecifické príslušenstvo. Aj keď z pohľadu zákazníka možno trochu tuctové. Ide o priehľadný obal zo zmesi polykarbonátu a TPU plastu, ktorý zvýrazňuje jedno zo šiestich farebných prevedení. 

Apple dodáva, že obal je zvnútra aj zvonku potiahnutý ochrannou vrstvou proti škrabancom. V US si za obal spoločnosť účtuje 39 dolárov a na nemeckom Store vás vyjde na 45 eur.

iphonexr clear case colors - Apple konečne začal predávať oficiálny obal pre iPhone XR iphonexr clear case colors2 - Apple konečne začal predávať oficiálny obal pre iPhone XR

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
MacBook Air 2020
pokračovanie článku

Apple predstavil nový MacBook Air a Mac mini

Apple dnes okrem nového iPadu Pro predstavil aj nový MacBook Air a mierne aktualizoval Mac mini. Keby sme to mali zhrnúť, majitelia nového modelu sa môžu tešiť na dvakrát viac výkonu, dostupného úložiska a novú klávesnicu Magic Keyboard, známu zo 16" MacBooku Pro.