Apple končí s aplikáciou Texture pre Windows

texture magaziny apple news

Po tom, ako Apple odkúpil službu Texture, jej tvorcovia oznámili koniec služby pre Windows. K ukončeniu prevádzky predplatnej služby dôjde na konci júna/června.

Firma už rozposlala informačné e-maily svojim predplatiteľom, kde oznamuje, že služba pre Windows prestane fungovať 30. júna/června tohto roka. Spoločnosť o tom zároveň informuje na svojej stránke. Spoločnosť vraví, že s Windows aplikáciou končí preto, aby mohol hladko prebiehať ďalší vývoj aplikácie. Okrem toho trápili Windows verziu aplikácie slabé hodnotenia a zriedkavé updaty.

Spoločnosť bude aj naďalej podporovať aplikáciu pre telefóny a tablety so systémom iOS, Android a tiež na tabletoch Amazon Fire. Práve preto sa spoločnosť rozhodla, že užívateľom aplikácie pre Windows nezruší predplatné. V prípade záujmu ho môžu zrušiť sami, inak môžu aplikáciu používať na iných, mobilných zariadeniach.

V súvislosti so službou Texture sa tiež hovorí, že ju chce Apple integrovať do svojho systému Apple News po vzore predplatnej verzie Apple Music. Jednalo by sa teda o prémiové rozhranie, ktoré by si zrejme zachovalo súčasnú cenu – 9,99€ mesačne za prístup k viac ako 200 digitálnym magazínom.

Pridaj komentár
You have to agree to the comment policy.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel iOS 13.6

Update prináša podporu pre CarKey a pridáva aj ďalšie novinky.