Apple je už pripravený na Majstrovstvá vo futbale

iPhone X Siri World Cup screen 06122018 800x529 - Apple je už pripravený na Majstrovstvá vo futbale

Už dnes oficiálne začínajú Majstrovstvá sveta vo futbale 2018. K oslave sa pridáva aj Apple so svojim digitálnym obsahom a hlasovou asistentkou.

Siri vie po novom informovať o futbalových výsledkoch v desiatich nových krajinách, celkovo tak ich počet narástol na 36. Slovensko ani Česko však medzi nimi bohužiaľ stále nie je.

Čo ale môžeme u nás čakať, sú ručne vyberané kolekcie aplikácií a hier na App Store. V sekcii Dnes už nájdete prvé editoriálne výbery, tematické aplikácie sa však v odporúčaniach budú objavovať po celý mesiac.

FIFA 2018 Apple app store - Apple je už pripravený na Majstrovstvá vo futbale

Okrem App Storu môžeme čakať aj podobný obsah v iBooks Store, Podcastoch a v zahraničí (alebo po prestavení regiónu) aj v News a apke TV. Na Apple Music je už napríklad pripravený FIFA 2018 playlist. Apple vraví, že plánuje uviesť osobitné playlisty lokálnych interpetov pre každú z 32 súťažiacich krajín. Nálepky a futbalové grafiky teraz nájdete aj v aplikácií Clips.

Viac informácií nájdete na PR webe Applu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
cover macblog 74 380x220 - Ako si vypnúť U1 čip na iPhone 11
pokračovanie článku

Ako si vypnúť U1 čip na iPhone 11

Apple v nedávnej aktualizácii svojho iOS pridal možnosť vypnúť sledovanie polohy. Stalo sa tak po tom, čo sa viacerí sťažovali, že…
246x0w 246x220 - Na App Store sa objavila aplikácia DoubleTake
pokračovanie článku

Na App Store sa objavila aplikácia DoubleTake

Ešte na iPhonovom evente v septembri nám Apple ukázal demo aplikácie FiLMiC Pro. Táto aplikácia sa odlišuje skvelou funkciou,…