Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #51 týždeň

Máme tu ďalší víkend a ďalšie vydanie zlacnených aplikácii pre iPhone/iPad a Mac.V 51. týždni sa v zľave pre operačný systém iOS ocitlo niekoľko klasických remastrovaných adventúr z dielne štúdia LucasArts. Pre počítače Mac sú v akcii populárne nástroje na úpravu fotografií a vektorovú grafiku.

iOS

Maze Lord – zadarmo namiesto 1,09 €

V tejto logickej hre bude vašou úlohou v neustále meniacom sa labyrinte nájsť skryté poklady, avšak v ceste za pokladom vám budú stáť príšery a nepriateľská armáda.

Maze Lord
Maze Lord
Developer: Jetdogs Oy
Price: 1,09 €

PCalc – 1,09 € namiesto 9,99 €

Kalkulačka s množstvom funkcií pre vaše iOS zariadenie.

PCalc - The Best Calculator
PCalc - The Best Calculator
Developer: TLA Systems Ltd.
Price: 10,99 €+

Iron Marines – 3,49 € namiesto 5,49 €

Naverbujte a vycvičte tých najväčších hrdinov v galaxii v hre Iron Marines. Hra ponúka kampaň so 14 misiami, v ktorých bude vašou úlohou odraziť nepriateľské útoky, zachrániť civilistov alebo hacknúť superpočítače. Ale každá misia si vyžaduje inú taktiku. Prispôsobte ju tým, že zmeníte úlohu vašich vojakov, nastražte inteligentné míny, naplánujte bombové útoky alebo postavte veže so špeciálnymi zbraňami.

Iron Marines
Iron Marines
Developer: Ironhide S.A.
Price: 4,49 €+

Morphite – 5,49 € namiesto 8,99 €

Morphite vyšiel aj vo verziach pre hernú konzolu Playstation 4, Nintendo Switch a počítače.

Morphiote je FPS hra, v ktorej skúmate rastliny a zvieratá, bojujete s nepriateľskými bytosťami a odhaľujete tajomstvo, ktoré obklopuje tajomný materiál Morphite.  Dej sa odohráva v ďalekej budúcnosti, kde ľudstvo už dávno obýva vzdialené planéty. Ocitnete sa v koži mladej ženy Myrah Kale, ktorá sídli na kozmickej stanici, kde pracuje pod dohľadom svojho nevlastného otca, pána Masona. Najprv sa hra javí ako jednoduchá prieskumná misia na podporu svojho obchodu, neskôr sa však zmení na cestu, ktorá odhaľuje neznámu minulosť Myrah a jej vzťahu k vzácnemu, vyhľadávanému a takmer vyčerpanému materiálu Morphite.

Morphite
Morphite
Price: 8,99 €

Fold Defy – zadarmo namiesto 3,49 €

Fold Defy je fotografický editor, ktorý sa zameriava na osvetlenie a tiene.

Fold Defy
Fold Defy
Developer: JixiPix Software
Price: 3,49 €

Full Throttle Remastered – 1,09 € namiesto 5,49 €

Full Throttle je motorkárska adventúra ktorá vyšla z dielne štúdia LucasArts v roku 1995.

Príbeh sa odohráva v budúcnosti, kedy bežné autá nahradili anti-gravitačné vznášadlá a klasické, kolesové motorky sú záujmom úzkej skupiny gangov. Hráč je v úlohe drsného motorkára Bena, šéfa takéhoto gangu s názvom Polecats.

Day of the Tentacle Remastered – 1,09 € namiesto 5,49 €

Remaster oldschool adventury,  ktorej bude vašou úlohou zachrániť svet pred zlým fialovým chápadlom…

Grim Fandango Remastered – 1,09 € namiesto 5,49 €

Aj do tretice tu máme remaster verziu klasickej adventúry z roku 1988 – Grim Fandango. Príbeh hry Grim Fandango Remastered čerpá z mexickej tradície a odohráva sa v Zemi mŕtvych (Underworlde). Vašou úlohou je postarať sa o nedávno zosnulých a poslať ich na cestu do raja.

Don’t Starve- Shipwrecked – 1,09 € namiesto 5,49 €

V survival hre Don’t Starve sa chopíte vedca, Wilsona, s ktorým musíte len jediné – prežiť, a to čo najdlhšie. Ocitnete sa na tropickom ostrove na ktorom musíte dávať aby vás nezabili nebezpečné šelmy.

Don't Starve: Shipwrecked
Don't Starve: Shipwrecked
Price: 5,49 €

Street Fighter IV – 1,09 € namiesto 5,49 €

Automatová legenda s nezmenenou návykovou hrateľnosťou. Street Fighter IV prenáša jedinečnú bojovku späť do intuitívneho arkádového 2D prostredia s vylepšenou grafikou. Obsahuje širokú paletu nových postáv a režim pre hranie online. Obsahuje 31 postáv, medzi ktorými nechýba legendy žánru, akými sú napríklad Ryu, Chun-li, Juri, El Fuerte, a Rufus.

Street Fighter IV CE
Street Fighter IV CE
Developer: CAPCOM Co., Ltd
Price: 5,49 €

Samorost 3 – 2,29 € namiesto 5,49 €

Príbeh sleduje dobrodružstvo známeho škriatka v bielom. Tentokrát sa jeho eskapády točia okolo štyroch kúzelných trubiek (hudobných nástrojov), ktorými mnísi-ochrancovia spravovali svet.

Samorost 3
Samorost 3
Price: 5,49 €

Minecraft- Story Mode – S2 – zadarmo namiesto 5,49 €

Minecraft- Story Mode – S2 je druhý diel nadväzujúci na úspešnú single-playerovú hru zo sveta Minecraftu. Potom čo Jesse porazil Wither Storm v prvom diely v pokračovaní ho zaujme tajomný podmorský chrám.

Minecraft: Story Mode - S2
Minecraft: Story Mode - S2
Developer: Telltale Inc
Price: 5,49 €+

Oceanhorn – 4,49 € namiesto 8,99 €

Hlavným hrdinom akčnej adventúry Oceanhorn je chlapec na výprave za záchranou svojho otca a porazením morskej príšery zvanej Oceanhorn. Hra kombinuje chytľavý príbeh a dych-berúce 3D efekty do jedného úžasného akčno-dobrodružného zážitku. Preskúmate ostrovy Uncharted Seas, svet plný nebezpečenstva a tajomstiev. Musíte poraziť monštrá, naučiť sa používať mágiu a objaviť starodávne poklady, ktoré Vám pomôžu splniť cieľ hry.

Oceanhorn ™
Oceanhorn ™
Price: 8,99 €

Duet Display – 10,99 € namiesto 20,99 €

Aplikáciu Duet Display sme vám predstavili v jednej z našich recenzií. V skratke, Duet Display vám umožní premeniť váš iPhone alebo iPad na ďalší monitor.

Recenze: Duet Display

Duet Display
Duet Display
Developer: Duet, Inc.
Price: 10,99 €+

Halide – 3,49 € namiesto 5,49 €

Halide je aplikácia na fotografovanie s podporou manuálneho režimu a ukladania fotografií do formátu RAW.

Halide - RAW Manual Camera
Halide - RAW Manual Camera
Developer: Chroma Noir LLC
Price: 5,49 €

The Room Three – 2,29 € namiesto 4,49 €

Na vzdialenom ostrove je nutné vyriešiť všetky hlavolamy a prejsť sériou skúšok, ktoré pre vás pripravila záhadná postava, známa len ako “remeselník”.

The Room Three
The Room Three
Developer: Fireproof Games
Price: 4,99 €

Motorsport Manager Mobile 2 – 1,09 € namiesto 4,49 €

Motorsport Manager Mobile 2 ponúka oproti svojmu predchodcovi možnosť prispôsobiť si dizajn auta, nový sponzosrký systém, rozšírené možnosti nastavenia motorového režimu a prítlaku a mnoho ďalšieho.

Motorsport Manager Mobile 2
Motorsport Manager Mobile 2
Price: 4,49 €+

Mini Metro – 1,09 € namiesto 5,49 €

V hre Mini Metro sa pripravte na navrhovanie rozloženia metra pre rýchlo sa rozvíjajúce mesto. Nakreslite trasy medzi stanicami a spojte ich s linkami metra. Cestovatelia cestujú po vašej línii, aby sa dostali do mesta čo najrýchlejšie. Každá stanica môže držať iba niekoľko čakajúcich pasažierov, takže vaša sieť metra bude musieť byť dobre navrhnutá, aby sa predišlo oneskoreniam.

Mini Metro
Mini Metro
Price: 5,49 €

Titan Quest – 4,49 € namiesto 8,99 €

Titani, bohovia pred bohmi, utiekli zo svojho večného väzenia, aby vyslali skazu na zem. V tomto zápase medzi novými a starými bohmi to nakoniec budú ľudský hrdinovia, kto rozhodne o osude ľudstva. V tejto RPG hre sa budete musieť prebojovať Antickým svetom a odhaliť tajomstvá potrebné k uväznenie starých bohov.

Titan Quest
Titan Quest
Developer: DotEmu
Price: 8,99 €

Causality – 1,09 € namiesto 2,29 €

Causaity je logická hra v ktorej budete manipulovať s časom a tým pádom zmeníte sled udalostí.

Causality
Causality
Developer: Loju
Price: 2,29 €

Invisible – 1,09 € namiesto 5,49 €  

Ako tajný agent sa musíte infiltrovať do najväčších korporácií. Utajenie, presnosť a tímová práca sú nevyhnutné pre úspešné dokončenie misie, v ktorej môže byť každý krok osudný.

Invisible, Inc.
Invisible, Inc.
Price: 5,49 €

macOS

Affinity Photo – 43,99 € namiesto 54,99 €  

Aplikácia Affinity Photo je jednou z kvalitných alternatív k Photoshopu. O jej schopnostiach svedčí aj ocenenie najlepšia aplikácia pre Mac OS za rok 2015. Obsahuje množstvo jednoduchých aj pokročilých nástrojov na rôzne úpravy. Vytvorená bola s ohľadom na rýchle retušovanie fotografií. Podporuje farebný model CMYK, prácu s formátom RAW, 16-bitovú úpravu, ako aj farebný gamut LAB. Nechýba ani podpora pre pluginy z Photoshopu a súbory typu PSD. Medzi funkciami sa nachádza aj dávkové spracovanie fotografií, tvorba panoramatických snímok, skladanie HDR snímok, či rastrové filtre a množstvo ďalších funkcií.

Affinity Photo
Affinity Photo
Developer: Serif Labs
Price: 54,99 €

Affinity Designer – 43,99 € namiesto 54,99 €  

Affinity Designer je aplikácia na vektorovú grafiku a dizajn. Či už pracujete s grafikou pre marketingové materiály, internetové stránky, ikony, návrh používateľského rozhrania, alebo chcete vytvoriť umelecké dielo aplikácia vám zmení spôsob, akým pracujete.

Affinity Designer
Affinity Designer
Developer: Serif Labs
Price: 54,99 €

Zatiaľ žiadne komentáre

Pridať komentár

Inzercia

Partneri

Inzercia

Send this to a friend