WSJ: iPhone 8 event v novom Steve Jobs Theater už 12. septembra

Apple CEO Tim Cook speaks during an Apple media event in Cupertino, California, U.S. October 27, 2016. REUTERS/Beck Diefenbach – RTX2QQT0

Blíži sa čas pravidelnej septembrovej keynote, na ktorej uvidíme nové iPhony a ďalšie produkty. Podľa Wall Street Journal sa bude konať v Steve Jobs Theater na novom Apple campuse.

WSJ potvrdzuje predošlé dohady, podľa ktorých by sa mal event konať v utorok, 12. septembra. Ak pôjde všetko podľa plánov, nové produkty by mal Tim Cook a spol predstaviť v čerstvo dokončenom auditóriu vo svojom vlastnom Apple Parku. Konštrukcia tisíc-miestnej sály však stále nie je dokončená a tesný rozvrh sa ešte môže na poslednú chvíľu posunuť.

A čo teda môžeme očakávať? Okrem tria nových iPhonov v čele vlajkového OLED modelu sa podľa všetkého dočkáme aj tretej generácie Apple Watch Series 3 (ktoré by mohli priniesť LTE funkcionalitu) a taktiež novej Apple TV s podporou pre 4K streamovanie a HDR obraz. Okrem toho môžeme s istotou očakávať vydanie finálnych verzií iOS 11, watchOS 4, tvOS 11 a možno aj macOS High Sierra.

Apple zvykne nové iPhony pustiť do predaja približne desať dní po ich predstavení. Do našich končín sa dostanú pravdepodobne v druhej predajnej vlne, ktorú môžeme podľa predošlých rokov očakávať koncom septembra.

komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Takto budú vyzerať novinky v iOS 17

Apple už o pár týždňov predstaví operačný systém iOS 17 pre iPhone a preto niet divu, že v poslednej dobe čítame veľa o tom, aké zmeny by mala táto verzia OS priniesť.