WSJ: iPhone 8 event v novom Steve Jobs Theater už 12. septembra

tim cook apple keynote logo 600x448 - WSJ: iPhone 8 event v novom Steve Jobs Theater už 12. septembra

Blíži sa čas pravidelnej septembrovej keynote, na ktorej uvidíme nové iPhony a ďalšie produkty. Podľa Wall Street Journal sa bude konať v Steve Jobs Theater na novom Apple campuse.

WSJ potvrdzuje predošlé dohady, podľa ktorých by sa mal event konať v utorok, 12. septembra. Ak pôjde všetko podľa plánov, nové produkty by mal Tim Cook a spol predstaviť v čerstvo dokončenom auditóriu vo svojom vlastnom Apple Parku. Konštrukcia tisíc-miestnej sály však stále nie je dokončená a tesný rozvrh sa ešte môže na poslednú chvíľu posunuť.

A čo teda môžeme očakávať? Okrem tria nových iPhonov v čele vlajkového OLED modelu sa podľa všetkého dočkáme aj tretej generácie Apple Watch Series 3 (ktoré by mohli priniesť LTE funkcionalitu) a taktiež novej Apple TV s podporou pre 4K streamovanie a HDR obraz. Okrem toho môžeme s istotou očakávať vydanie finálnych verzií iOS 11, watchOS 4, tvOS 11 a možno aj macOS High Sierra.

Apple zvykne nové iPhony pustiť do predaja približne desať dní po ich predstavení. Do našich končín sa dostanú pravdepodobne v druhej predajnej vlne, ktorú môžeme podľa predošlých rokov očakávať koncom septembra.

Zdroj: Wall Street Journal

2 komentáre

  1. bzdocha píše:

    preco iphone 8? nasleduje 7s nie?

  2. Mirec píše:

    Ach jaj :-D
    Bzdocha, čo takto viacej osvety.

Pridať komentár

Partneri

Send this to a friend