Unikli prvé iPhone 8 rendery, ukazujú Touch ID na zadnej strane

iDrop News

Na internet sa dostali prvé zábery továrenských renderov pripravovaného iPhonu 8, ukazujú rozmery, nové rozloženie foťáku a Touch ID na zadnej strane zariadenia.

O redizajnovanom iPhone s veľkým OLED displejom už vieme takmer všetko, okrem toho ako bude finálny produkt vyzerať. Aj keď reálne zábery tela telefónu sa na web ešte nedostali, fotka, ktorá sa dnes objavila na čínskej sociálnej sieti Weibo, ukazuje predprodukčný digitálny render, ktorý prezrádza hneď niekoľko zaujímavostí.

V prvom rade potvrdzuje veľký 5,8-palcový displej bez rámikov na prednej strane, absenciu Home buttonu, nové rozmiestnenie duálneho fotoaparátu a taktiež pomerne kontroverzný Touch ID senzor na zadnej strane pod logom nakusnutého jablka. O vertikálnej kamere už v minulosti hovorili pomerne dôveryhodné weby ako Mac Otakara, no a vzadu umiestnené Touch ID už tiež bolo niekoľkokrát skloňované.

Aj keď veľká väčšina doterajších správ hovorila o zabudovaní senzoru odtlačkov pod sklo displeja, Apple má s implementáciou takejto technológie zdá sa veľké problémy.

Apple má pri iPhone 8 stále problémy s integrovaním Touch ID pod displej

Okrem nového dizajnu obrázok ukazuje aj presné rozmery zariadenia, ktoré by malo byť o niečo väčšie ako iPhone 6/7. iPhone 8 by mal mať 149,5 mm na výšku a 72,5 mm na šírku, terajšie modely merajú 138,3 mm na výšku a 67,1 mm na šírku. Nový model by tak ponúkol väčší displej než iPhone Plus v omnoho menšom tele.

Napriek tomu je tu stále celkom reálna šanca, že zverejnená fotka je falošná. Taktiež môže ísť len o jeden z mnohých prototypov, ktoré Apple každý rok testuje.

Zdroj: MacRumors
Viac článkov na tému

2 komentáre

  1. Leo píše:

    No tak to dufam ze toto je iba testovanie viacerych moznosti. Dufam ze sa nejdu opicit po cinskych androidoch. Vobec sa mi to nehodi k iPhonom.

  2. alchymister píše:

    “nakusnuteho”??? to je vtip?

Pridať komentár

Partneri

Inzercia

Send this to a friend