Twitter odstránil svoju Apple Watch aplikáciu

Twitter patril k prvým oznámeným apikáciám pre Apple Watch, dnes je ale ďalšou, ktorá túto platformu opúšťa.

Twitter na iPhone sa v noci dočkal aktualizácie na verziu 7.8, ktorá mala v prvom rade opraviť chybu, ktorá bránila užívateľom nahrávať fotky vo vysokom rozlíšení. Bez akéhokoľvek upozornenia však táto aktualizácia odstránila aplikáciu z Apple Watch a užívatelia tak stratili prístup k twitteru na svojich hodinkách. Nateraz nie je jasné, či išlo len o neúmyselný či dočasný krok, alebo aplikácia zmizla nadobro.

Možné sú obe možnosti vzhľadom k tomu, koľko prominentných aplikácií v posledných rokoch opustilo Apple Watch. Len v prvej polovici roka 2017 zmizli Amazon, eBay a Google Maps. Posledné dve potvrdili, že plánujú prerobiť svoje aplikácie, odvtedy sme o nich ale nič nepočuli.

Twitter Apple Watch

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Nové 5D optické disky; sú lepšie ako Blu-ray?

Aktuálne je čoraz viac využívaný internetový priestor, ako ukladanie na disky. A niet sa čomu diviť. Veď za cenu 2€ mesačne vám Google One ponúka rozšírenie úložiska z 15 GB na 100 GB. Svoje dokumenty tak môžete mať stále pokope bez zháňania diskov. Alebo za 99.99€ na rok, či 9.99€ mesačne máte 2TB miesta. Nová technológia by to však mohla zmeniť a my by sme sa tak mohli vrátiť ku skladovaniu súborov späť do reálneho sveta.