Tim Cook: Mac Mini je dôležitou súčasťou nášho pripravovaného lineupu

Pred pár dňami Mac Mini „oslávil“ už tri roky od vydania posledného updatu. Tim Cook však ubezpečuje, že ešte zďaleka nie je mŕtvy.

V emailovej konverzácii s čitateľom serveru MacRumors sa Cook nechal počuť, že Mac Mini bude dôležitou súčasťou pripravovanej produktovej línie. Na detaily je však naďalej skúpy a nevedno ani, kedy by sme novinku mohli očakávať.

mac mini tim cook 2017

Mac Mini je momentálne v podobne podivnej situácii ako ďalšia desktopová varianta od Applu – Mac Pro. Ten však má aspoň približný dátum uvedenia na trh, aj keď ide o veľmi vágne tvrdenie „najskôr v roku 2018“. Nový Mac Mini ostatne potvrdil pred pár mesiacmi aj šéf marketingu Phil Schiller, keď hovoril o vývoji ďalšieho Macu Pro.

O najmenšom stolovom Macu sme však počuli len námatkovo, podľa blogu Pike’s Universum by mal byť počítač „menej Mini“. Či to znamená výkonnejšie komponenty, alebo väčšiu používateľskú rozšíriteľnosť, však môžeme zatiaľ len hádať.

komentáre
  1. tiez mi vyhovuje k mini si pripojit monitor podla svojej potreby a fajne matny, leskle mi nevyhovuju ani na ntb a ani na imacu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť