Dizajnér vytvoril render PRODUCT(RED) iPhonu 7 s čiernym displejom

Včera nám Apple v spolupráci s PRODUCT(RED) predstavil novú, červenú variantu iPhone 7.

Červený iPhone je znakom podpory boja proti HIV a AIDS. Časť z peňazí, získaných kúpou iPhone 7 PRODUCT(RED) ide na vývoj liekov proti týmto dvom chorobám. Ale späť k iPhonu. Už v prvom unboxing videu sme mohli zistiť, že červený zadný kryt má ako kontrast bielu prednú stranu.

Nečakáme, že sa od Apple tak skoro dočkáme novej farebnej variácie a preto dizajnér Benjamin Geskin, vytvoril nádherný render, ktorý vyobrazuje, ako by vyzeral (RED) iPhone 7 Plus s čiernou prednou stranou. Niet pochýb, že nová variant iPhonu 7 pritiahla veľký záujem a pomôže spoločnosti Apple udržať si predaje do vydania iPhone 8. Čo bolo terčom prvej kritiky, je samozrejme iba biela varianta displeja.

Geskin, ktorý vytvorili niekoľko populárnych obrázkov s konceptom iPhone 8, strávil niekoľko hodín detailným renderovaním čiernej varianty iPhonu 7 (RED), hneď potom ako ho Apple predstavil. Jeho výtvor dokonca prilákal pozornosť Marquesa Brownleeho.

Bohužiaľ jednou z vecí, ktoré treba podotknúť je, že dizajn nového iPhonu 7 (RED) sa veľmi podobá dizajnu iPodu Touch. A zákazník si určite nechce kúpiť vylepšenú verziu iPodu Touch za 900€. Z iného pohľadu zase existujú ľudia, ktorí nedajú dopustiť na čiernu farbu prednej strany, pri akejkoľvek farbe zadného krytu.

Pridaj komentár
You have to agree to the comment policy.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel iOS 13.6

Update prináša podporu pre CarKey a pridáva aj ďalšie novinky.