Pozrite si Gruberov The Talk Show z WWDC17, hosťami boli Craig Federighi a Phil Schiller

Najznámejší Apple bloger si po minulotýždňovej WWDC keynote do svojho podcastu opäť pozval dvoch významných Apple riaditeľov.

John GruberDaring Fireball pokračuje vo svojej pomerne čerstvej tradícii a znovu si na dlhý rozhovor pozval riaditeľa marketingu Phila Schillera a viceprezidenta pre softvér, Craiga Federighiho. V prípade Schillera ide už o tretiu návštevu The Talk Show, prvýkrát svojou účasťou všetkých prekvapil v roku 2015.

Vo vyše hodinu trvajúcom rozhovore sa s Gruberom bavili prevažne o nových produktoch, ktoré Apple predstavil minulý pondelok. A aj keď sme sa tentoraz nedočkali žiadnych nových informácií, zaznelo zopár zaujímavých faktov zo zákulisia spoločnosti. Celé video už bolo nahraté na Vimeo a pozrieť si ho môžete nižšie.

Všetky detaily o nových Macoch, iPade Pro, iOS a macOS môžete nájsť aj na našom webe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Nové 5D optické disky; sú lepšie ako Blu-ray?

Aktuálne je čoraz viac využívaný internetový priestor, ako ukladanie na disky. A niet sa čomu diviť. Veď za cenu 2€ mesačne vám Google One ponúka rozšírenie úložiska z 15 GB na 100 GB. Svoje dokumenty tak môžete mať stále pokope bez zháňania diskov. Alebo za 99.99€ na rok, či 9.99€ mesačne máte 2TB miesta. Nová technológia by to však mohla zmeniť a my by sme sa tak mohli vrátiť ku skladovaniu súborov späť do reálneho sveta.