fbpx

Obal pre „iPhone X Edition“ odhaľuje veľkostné rozdiely oproti dnešným modelom

iPhone X Edition 600x314 - Obal pre "iPhone X Edition" odhaľuje veľkostné rozdiely oproti dnešným modelom

Názov nového iPhonu ostáva ešte aj teraz veľkou neznámou. Môže za to prudká zmena oproti zaužívanému cyklu, kedy sa otvorene hovorí o „vyradení“ iPhonu 7s a uvedení iPhonu 8 na trh. Tento rok by mal ale Apple predstaviť tri nové modely iPhonu, pričom ten tretí by mohol ponúknuť úplne iný názov, práve kvôli svojej inakosti.

Tajuplný výročný model má ponúknuť OLED displej zaberajúci takmer celú prednú plochu telefónu, s výrezom okolo mikrofónu, prednej kamery a senzorov. Okolo neho by nás ale mohla potešiť moderná informačná lišta ukazujúca čas, signál a iné užitočné informácie, ktoré by za normálnych okolností zaberali plochu „hlavného“ displeja.

Väčší displej sa však odrazí aj na väčších rozmeroch zariadenia. To sa podľa istého výrobcu obalov bude volať iPhone X Edition. Ako potom môžete vidieť na fotkách nižšie, telefón bude o niečo väčší oproti iPhonu 6s/7 a tiež vidíme výrez pre nové rozloženie kamery. Tá by mala byť po novom vertikálne a po vzore iPhonu 7 Plus ponúkne dva senzory a LED blesk.

Na šírku sa do obalu zmestí aj Galaxy S7 edge, ale je cítiť, že iPhone X Edition bude asi o milimeter užší. Pre informáciu, Galaxy má 72,6mm šírku versus 67,1mm pri iPhone 7. Čo sa výšky týka, podľa obalu sa zariadenie pohybuje niekde na úrovni medzi týmito dvomi zariadeniami. Galaxy S7 edge má 150,9mm a iPhone 7 138,3mm. Spriemerovane by tak iPhone X Edition mohol mať 144,6mm na výšku. Samozrejme, na oficiálne špecifikácie vrátane rozmerov si ešte pár dní počkáme, keďže tie pozná len Apple a jeho dodávatelia, nie široká verejnosť.

Foto: MacBlog.sk

iPhone X Edition CoveriPhone X Edition CoveriPhone X Edition Puzdro

Viac článkov na tému

2 komentáre

  1. Danmar píše:

    :D celý svet polemizuje o velkosti iphonu 8 a pritom alza má jasno ! :D https://www.alza.sk/puzdra-pre-iphone-8/18862363.htm

  2. Stano píše:

    Alza „má jasno“ asi tak, ako vsetci ostatni… Nikto totiz nevie, ako sa novy iPhone bude volat. Respektive, ci budu nove dva modely s LCD displejom nazvane iPhone 7s (7s Plus), alebo iPhone 8 a 8 Plus. Jasno nemaju ani vyrobcovia, od ktorych Alza ponuka puzdra (kryty) na novy iPhone 8. Ono sa totiz moze kludne stat, ze tie produkty, na ktore uz maju vsetci vyrobene kryty nakoniec nebudu vhodne na iPhone 8, ale na iPhone X Edition, alebo ako sa to vlastne bude volat ten novy iPhone s 5.8″ OLED displejom…

    Bol som na IFA 2017 a videl som tam „milion“ vyrobcov krytov a puzdier a ich ponuku na iPhone 8, ale ci ten nazov bude platny, ani oni sami nevedia… Ti chytrejsi mali na krabickach nazov iPhone 8/ X Edition.
    Takze by som tu Alzu zas tak neheroizoval, len preberaju to, co im dodavatelia ponukli. A kludne sa im moze stat, ze po 12. Septembri budu vsetky produkty premenovavat… :)

Pridať komentár

Inzercia

Partneri

Booking.com

Send this to a friend