fbpx

Nový výzkum ukázal, že uživatelé AirPods jsou s nimi nadmíru spokojeni

Apple Airpods case side 600x600 - Nový výzkum ukázal, že uživatelé AirPods jsou s nimi nadmíru spokojeni

Na začátku to měly AirPods opravdu těžké. Výsměchy k jejich tvaru a nápadné podobnosti k zubnímu kartáčku. Hodnoceny byly jako EarPods bez drátů, s 10 ti násobnou cenovkou atd… No, ukázalo se, že tak špatná nebudou.

Creative Strategies, což je firma zabývající se veřejnými průzkumy totiž přišla s výsledky dotazníku, kterého se zúčastnilo 942 majitelů AirPods. Z nich celých 82 procent odpovědělo, že jsou z AirPods nadmíru nadšeni. Dalších 16 procent je nadšeno a pouze 2 procenta uživatelů odpověděly tak, že nejsou ani nadšeni ani zklamáni, nebo zklamáni.

To jsou opravdu dobré výsledky, protože jednoduchou matematikou se můžeme dostat k výsledku, který říká, že 98 procent dotázaných, je se sluchátky spokojena.

Pro srovnání, když se takovýto dotazník směřoval na iPhone 7, spokojeno bylo „pouze“ 92 procent. A u Apple Watch se jednalo o 97 procent respondentů, kteří byli se svým produktem spokojeni.

Poté přišlo na otázky „Více na tělo“. První otázka zněla, jaká je pravděpodobnost, že byste doporučili AirPods svým známým. Hodnotilo se body od 0 do deseti, přičemž nula znamenala „rozhodně bych nedoporučil“ a hodnota 10 „rozhodně bych doporučil“. AirPods zde získaly 75 bodů ze 100, což znamená, že většina by je svému okolí doporučila. Znovu pro porovnání, iPhone získal 72 bodů.

AirPods 3 - Nový výzkum ukázal, že uživatelé AirPods jsou s nimi nadmíru spokojeni

Následovaly otázky ohledně baterie, W1 čipu a ostatních technických záležitostí. 98 procent uživatelů je spokojeno s tím, jak rychle se AirPods nabíjí. 97 procent lidí je spokojeno s designem a fungováním W1 čipu a 95 uživatelů je spokojeno s tím, jak dlouho vydrží baterie na jedno nabití i komfortem poslechu a 93 procentům respondentů AirPods sedí v uších opravdu dobře a nevypadávají.

Poslední otázkou bylo popsat AirPods jedním slovem a zde se dostáváme k opravdu zajímavé části, mezi nejčastějšími slovy, které padaly bylo, že AirPods jsou fit, kouzelné, dobrý zvukový projekt, inovativní, láska, dobrý zvuk a posledním heslem byla životnost baterie.

Je vidět, že uživatelé jsou z AirPods opravdu nadšeni, a podle průzkumu se jedná o produkt, který se Apple co se spokojenosti uživatelů týče povedl nejvíce. A co vy? Máte svoje AirPods?

Máte AirPods?

Loading ... Loading ...

Pokud Ano, na kolik jste s nimi spokojeni? 1 - nejméně 5 - nejvíce

Loading ... Loading ...
Zdroj: 9to5mac
Viac článkov na tému

7 komentárov

 1. Tomas píše:

  Aj ja by som bol rad spokojny, no bohuzial su dlhodobo nedostupne. Nema niekto info o tom, preco tomu tak je?

 2. Jano píše:

  No ja ich mam objednane od 12.12.2016 v mzone a zatial nic. Pisem im tam kazdy mesiac a odpoved je vzdy ta ista. Nic mi nevedia povedat.

 3. marian píše:

  Dobrý deň.Ja som ích objednal 17.12.2016 a doručené boli 25.01.2017.   S.W.P.

 4. marian píše:

  Opravujem-sluchadlá som dostal 02.03.2017.

 5. Mirec píše:

  Ja som si ich objednal v NAY Elektrodome v decembri a už som ich počúval v januáry. Čakacia doba približne 3-4 týždne.

 6. Richard píše:

  Som prijemne prekvapeny, ako sedia v usiach, najlepsie zo vsetkych sluchadiel. Tiez som bol milo prekvapeny zvukom, cakal som totiz horsie podanie, i ked – samozrejme – v porovnani so Sennheiser IE800 alebo Bang & Olufsen H5 sa to neda porovnat.
  Kupene v iStyle, cca 5 tyzdnov cakacka. Nelutujem.

 7. Minarčík Peter píše:

  Ja ich mám. Predobjednal som si ich u iStores a asi po mesiaci čakania som ich dostal. Moje dojmy: najprv tvar: no rozmýšľal som, ako budú ľudia na mňa čumieť. Nečumia! Nakoľko ľudia sú dosť nevšímaví, tak si skôr myslia, že mám sluchádla s káblami. A na druhej strane, čo keď to je opäť nová revolúcia v dizajne slúchadiel?! Čo keď Apple nastavil opäť novú úroveň? Veď tak bolo aj s tabletom iPad-om na začiatku. Čo sa týka zvuku, poviem vám, som ozaj dosť náročný a tak pár slúchadiel po kúpení skončili buď v koši alebo ako darček, lebo ma kvalitou sklamali. Tu som sa najprv trochu obával, nakoľko vieme, že dodávané slúchadlá k iPhonom – nič moc. Ale moja obava po vložení do učí sa v sekunde rozplynula. Na také malé slúchadlá fantasticky vyvážený zvuk: výrazne basy, čisté výšky a stredy. Čo sa jedná praktickosti, Apple vynašiel niečo úžasné. Teraz, ako ich nazývam, svoju „čarovnú krabičku“ nosím všade so sebou a keď sa dá, sú vkuse v ušiach. Nikdy predtým som asi toľko hudbu nepočúval. Ale zároveň sú aj fantastickými Handfree slúchadlami na telefonovanie všeobecne. A výdrž?! Ozaj dlho. Po skúsenostiach s predchádzajúcimi Bluetooth slúchadlami mi prídu ako večné. Takže ozaj vrelo odporúčam. Najmä ľuďom čo majú radi dobrý zvuk a aj technickým fajnšmekrom.

Pridať komentár

Partneri

Send this to a friend