fbpx

Návštevnícke centrum Apple Parku je už otvorené verejnosti

apple park visitor center info 600x336 - Návštevnícke centrum Apple Parku je už otvorené verejnosti

V piatok svoje brány verejnosti otvorilo návštevnícke centrum na novom Apple campuse. Okrem výhľadu na hlavnú budovu si tu môžete sadnúť ku káve, alebo prejsť interaktívnou prehliadkou celého areálu.

Apple Park Visitor Center je len niekoľko krokov od hlavnej budovy Campusu a na rozdiel od nej je voľne dostupné aj verejnosti. Budova so špeciálnou “vznášajúcou sa” strechou z uhlíkového vlákna sa nesie v rovnakom architektonickom duchu ako zvyšok Apple Parku. To znamená veľké sklenené panely, kamenné steny a drevené doplnky. Po výstupe na strechu nájdeme terasu s výhľadom na hlavnú budovu komplexu zahalenú v čerstvo vysadených stromoch.

Súčasťou centra je aj interaktívny model Apple Parku, ktorý po využití špeciálnej AR aplikácie ožije a môžete si ho prezrieť cez obrazovku zapožičaného iPadu. Zážitok dopĺňa kaviareň a taktiež špeciálna kamenná predajňa. Tá okrem plnej ponuky Apple produktov ponúka aj exkluzívny merchandise.

Apple Park Visitor Center môžete navštíviť každý pracovný deň od 9:00 do 19:00, v sobotu od 10:00 do 18:00 a v nedeľu od 11:00 do 18:00.

UložiťUložiť

Zdroj: Apple
Viac článkov na tému

1 komentáre

  1. mato píše:

    spoiler: Na fotke 5 sa nachadza dievca z tohto videa :)
    https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=cJZoTqtwGzY

Pridať komentár

Inzercia

Partneri

Booking.com
Booking.com

Send this to a friend