Návštevnícke centrum Apple Parku je už otvorené verejnosti

V piatok svoje brány verejnosti otvorilo návštevnícke centrum na novom Apple campuse. Okrem výhľadu na hlavnú budovu si tu môžete sadnúť ku káve, alebo prejsť interaktívnou prehliadkou celého areálu.

Apple Park Visitor Center je len niekoľko krokov od hlavnej budovy Campusu a na rozdiel od nej je voľne dostupné aj verejnosti. Budova so špeciálnou “vznášajúcou sa” strechou z uhlíkového vlákna sa nesie v rovnakom architektonickom duchu ako zvyšok Apple Parku. To znamená veľké sklenené panely, kamenné steny a drevené doplnky. Po výstupe na strechu nájdeme terasu s výhľadom na hlavnú budovu komplexu zahalenú v čerstvo vysadených stromoch.

Súčasťou centra je aj interaktívny model Apple Parku, ktorý po využití špeciálnej AR aplikácie ožije a môžete si ho prezrieť cez obrazovku zapožičaného iPadu. Zážitok dopĺňa kaviareň a taktiež špeciálna kamenná predajňa. Tá okrem plnej ponuky Apple produktov ponúka aj exkluzívny merchandise.

Apple Park Visitor Center môžete navštíviť každý pracovný deň od 9:00 do 19:00, v sobotu od 10:00 do 18:00 a v nedeľu od 11:00 do 18:00.

UložiťUložiť

komentár
Pridaj komentár
You have to agree to the comment policy.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel iOS 13.6

Update prináša podporu pre CarKey a pridáva aj ďalšie novinky.