K dispozícii sú silikónové a kožené obaly pre iPhone 7 v nových farbách

Žiarivo červená farba nie je jediná novinka, ktorú včera iPhone 7 dostal. Aktualizovaná bola aj ponuka originálnych obalov od Applu.

Čo sa týka silikónových obalov, v predaji sú od včera nové farby Azure, Camellia a Pebble (zľava doprava na obrázku). Silikónový obal stojí 39 eur pre iPhone 7 a 45 eur pre iPhone 7 Plus.

iphone 7 obaly silikon

Kožené obaly dostali rovnako trojicu nových farieb. Ide o Sapphire, Taupe a Berry. Pre iPhone 7 sú k dispozícii za 55 eur a pre iPhone 7 Plus za 59 eur.

iphone 7 obaly koža

Okrem toho dostali novinku aj majitelia iPhonu SE. V predaji je teraz kožený obal vo farebnom prevedení Saddle Brown za 45 eur.

iphone se saddle brown

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.
Gemini
pokračovanie článku

Kto prinesie vyspelú AI na iOS 18? Apple to nebude

Koncom minulého roka sa objavila správa, podľa ktorej Apple plánuje priniesť rozšírenú AI funkcionalitu na iPhone a ďalšie zariadenia. Výraznou premenou by si mala prejsť Siri, digitálna asistentka, ktorá už skôr zaostávala za konkurentmi, vo svete GPT je však ešte archaickejšia.