iPhone 8 by sa mal zaobleným dizajnom podobať na pôvodný iPhone

O iPhone 8 a jeho displeji sa toho popísalo už veľa, avšak čo jeho zadná strana? Podľa najnovších správ má tvarom pripomínať pôvodný iPhone z roku 2007.

Už vieme, že zadná strana nového iPhonu by mala byť podľa všetkého zo skla, podobne ako pri obľúbenej štvorke. Nebude však celkom plochá ako v v prípade posledných generácií. Kórejský ETNews cituje analytika, podľa ktorého Apple použije tzv. “trojrozmerné” sklo a nový dizajn opisuje aj ako “kvapku vody”.

iphone 8 dizajn
Originálny iPhone a iPhone 3G v čiernom a bielom prevedení.

Toto 3D sklo by malo byť zahnuté zo všetkých strán a podobať sa tak na originálny iPhone, či jeho nasledovníka 3GS. ETNews taktiež potvrdzuje predošlé dohady a tvrdí, že OLED displej telefónu bude relatívne plochý.

Napriek všetkým doterajším správam však stále nemáme reálnu predstavu ako presne by mal nový iPhone vyzerať. Zaujímavé je taktiež, že sme zatiaľ nevideli žiadne úniky z testovacej produkcie. Všetko však nasvedčuje tomu, že pôjde o pomerne veľkú zmenu, ktorou možno Apple plánuje osláviť desiate výročie svojho telefónu.

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.