Paródia na nové reklamy od Applu ukazuje, čo sa stane s vašimi peniazmi, keď prejdete na iPhone

Your Money iPhone Parody Ad

Niet dňa, kedy Apple nezverejní novú reklamu z kampane Switch, ktorá sa snaží prekonvertovať užívateľov Androidu na iPhone. Práve tieto reklamy sa dočkali podarenej paródie, ktorá jemne poukazuje na to, že vymeniť svoje LG či HTC za iPhone nemusí byť to najlacnejšie riešenie.

V duchu pravých reklám si aj táto zachovala jednoduchosť po všetkých stránkach. Volá sa Money a prezentuje, ako sa po prechode na iPhone môžete rozlúčiť so svojimi peniazmi. Pritom ide o počítačovo upravenú verziu reklamy Photos, ktorá naznačuje, že s aplikáciou Move to iOS môžete pri prechode presunúť všetky svoje fotografie bez toho, aby ste sa ich museli rozlúčiť.

komentáre
  1. ja tomu osobne vobec nechapem :D a android akoze niesu vyhodene prachy ?ta reklama sa da dat aj opacne :D proste ked kupujes novy phone tak je jedno aj tak vyhodis tie prachy a za niektore androidy este viac

    0
    0
  2. Pri zmene platformy prídeš o zakúpené aplikácie. Myslím že je to jasné. (Samozrejme platí pre oba smery zmeny). Ja to beriem ako pekné upozornenie na náklady zmeny – nič proti platforme v tom nevidím.

    0
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aplikácie optimalizované pre Macy s M1 (aktualizácia)

Apple minulý mesiac predstavil prvý z čipov pre svoje počítače a spolu s ním trojicu nových zariadení. Nové produkty predstavujú zároveň výzvu pre vývojárov, aby prispôsobili svoj softvér novej architektúre. Prinášame prehľad aktuálne optimalizovaných aplikácií.