Dwayne ‘The Rock’ Johnson a Siri sú hviezdami nového krátkeho filmu od Applu

Apple na svojom YouTube zverejnil krátky reklamný film, v hlavnej úlohe s Dwaynom Johnsonom, známym ako The Rock a hlasovou asistentkou Siri.

Film je krátkou, takmer štvorminútovou paródiou na akčné filmy a ukazuje Johnsona (ako inak, hrajúceho sám seba), ktorý si vzal do hlavy, že splní všetky svoje životné sny. S pomocou iPhonu 7 a Siri sa tak odvezie na letisko, odpilotuje lietadlo do Ríma, kde reštauruje historickú fresku, len aby následne navštívil dizajnéra svojej módnej kolekcie v Japonsku.

V ten istý deň stihne variť so slávnym šéfkuchárom, odohrať virtuózny koncert na tradičnom čínskom nástroji, odfotiť sa vo vesmíre pri zatmení slnka a napokon včas dokončiť natáčanie svojho najnovšieho filmu.

https://www.youtube.com/watch?v=ufBLI6bB9sg

Celebrity v Apple reklamách nie sú ničím nevídaným, väčšinou sa však objavujú v kratších spotoch s menšou produkciou. Spoločnosť sa však čoraz viac snaží raziť cestu s vlastným video obsahom.

Okrem pripravovaných seriálov ako Carpool Karaoke a reality show Planet of the Apps, ktoré momentálne debutujú na Apple Music, bola minulý mesiac zverejnená aj kolaborácia s francúzskym režisérom Michelom Gondrym (The Eternal Sunshine of the Spotless Mind). Výsledný 11-minútový film pod názvom Détour, bol kompletne natočený na iPhone a pozrieť si ho môžete taktiež na oficiálnom YouTube.

Pridaj komentár
You have to agree to the comment policy.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel iOS 13.6

Update prináša podporu pre CarKey a pridáva aj ďalšie novinky.