Budúci týždeň plánuje Apple aktualizovať predajne po celom svete

Apple pomaly pretvára svoje oficiálne predajne na nový dizajn, ktorý má na svedomí Jony Ive. Budúci týždeň by mali byť vizuálne jednotné už všetky.

Veľkými renováciami v uplynulých mesiacoch prešli mnohé Apple Story. Priestranný a svieži vzhľad s obrovskými sklenenými panelmi, živými rastlinami a veľkoplošnými obrazovkami dostali napríklad vlajkové predajne v San FranciscuLondýne, Apple však stále vo veľkom renovuje a taktiež otvára nové lokácie.

Galéria: Renovovaný Apple Store na londýnskej Regent Street

Po celom svete už nájdeme celkom 35 predajní novej generácie, aj zvyšných vyše 400 by sa však malo čoskoro zmeniť. A aj keď zmeny nebudú také výrazné, väčšina starších a menších obchodov sa výzorovo priblíži tým novým. Stať by sa tak malo už budúci týždeň, v noci z utorka na stredu.

Čo konkrétne sa zmení, zatiaľ nevieme, minimálne však môžeme očakávať nový nábytok a zeleň. Podľa MacRumors taktiež z predajní zmizne veľké množstvo vystaveného príslušenstva, stále však bude dostupné na predaj – budete si ho len musieť vypýtať od predavača. Príslušenstvo by mal nahradiť priestor zvaný Avenue, kde po novom nájdeme miesta na sedenie a viac produktov na skúšanie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Teraz je ten správny čas na upgrade iPhonu

Ak používaš iPhone staršej generácie, pravdepodobne už cítiš, že nastal čas na zmenu. Výkon, fotoaparát, výdrž batérie či úložisko – to všetko dnes zohráva väčšiu rolu než kedykoľvek predtým. iStores, najväčší Apple Premium Partner na Slovensku, prináša možnosť, vďaka ktorej si môžeš nový iPhone zaobstarať výhodnejšie než si myslíš.
Apple AirTag (2026)
pokračovanie článku

Apple predstavil AirTag 2. generácie

Apple dnes predstavil AirTag druhej generácie, nástupcu šikovného lokátora z roku 2021. Okrem dlho očakávaných noviniek prináša aj príjemné prekvapenie v podobe zachovanej ceny.