Jak si “vynutit” upgrade z bety iOS 10.3 na veřejný systém

Spousta z vás má možná na svém iOS zařízení nebo na Macu nainstalovanou veřejnou betu odpovídajícícho operačního systému. Z tohoto důvodu se vám tedy nezobrazuje možnost instalace systému, který byl vydán dnes pro širokou veřejnost. 

Naštěstí tu samozřejmě je cesta jak své zařízení “donutit” aby se vám zobrazoval update na systém pro veřejnost i když máte aktuálně nainstalovanou betu. Stačí pouze odebrat iOS Beta Software Profilu, poté již bude vaše zařízení schopné updatovat na nejnovější veřejný systém. Pokud nevíte jak konfigurační profil odebrat, můžete si přečíst návod níže:

 1. Otevřete Nastavení -> Obecné -> Profily
 2. Pod iOS Beta Software Profilem stiskněte Odebrat profil
 3. Zadejte kód k odemčení telefonu a znovu stiskněte Odebrat
 4. Restartujte vaše zařízení
 5. Otevřete Nastavení -> Obecné -> Aktualizace Softwaru
 6. Nyní by se aktualizace systému měla ukazovat

Vaše zařízení je tedy připraveno ke stažení a instalaci finální verze systému iOS 10.3 a již nebude chybně oznamovat, že vaše zařízení je aktualizované na nejnovější verzi.

komentáre
 1. A je to tu, IOS 10.3. mi nepomohla odstrániť problém, ktorý nastal po aktualizácii 10.1. na 10.2.1.!! Do tej doby sa mi automaticky po naštartovaní vozidla Octavia III/2014 spojil iPhone 5 cez bluttu s autorádiom, kde som mohol telefonovať cez autorádio. Po uvedenej aktualizácii mi začalo vozidlo – vypisovať ” skontrolujte či je vaše zariadenie kompabilitné so systémom infotainment …” A to aj napriek tomu, že došlo k spojeniu mobilu s autorádiom. Pri volaní miesto cyzváňania nastal štekavý zvuk. Druhá strana má počula, ja som počul len štekavý nepríjemný zvuk, o sa žiaľ opakuje aj po aktualizácii na ISO 10.3.!!!
  Toto sa koná aj v inom vozidle v ktorom predtým iPhone bol pripojený !!! Kde sa stala chyba ???

  0
  0
 2. Ja na Renault Megane III nemám problém. Jediné čo sa zmenilo a je otravné od iOS 10, tak nejde funkcia automatického zodvihnutia hovoru a musím pootáčať ovládačom na aute a manuálne zdvihnúť. Iné problémi som do teraz nemal.
  Skorej mna trápi UPdate na aWatch ktorý stále nejde aj keď som zrušil beta testovanie a aktualizoval na finall verziu. Toto kedysi neexistovalo. Systém automaticky ponúkol UPdate na finall po beta verziach. Teraz je to zrazu problém. Čoraz horší apple.

  0
  0
 3. …dodávam ešte že na aWatch som beta program nemal, len na iP na ktorom som to zrušil.
  Kontrolujem stále či nenaskočí wOS 3.2 ale stále nič

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť