Apple vydal watchOS 3.2 s Theater Mode a SiriKit

Popri novom iOS a macOS Apple vydal aj update pre Apple Watch. Verzia watchOS 3.2 prináša nový kino režim a podporu pre SiriKit.

Theater Mode umožňuje používateľom okrem zvukov eliminovať aj svetlo z obrazovky, napríklad pri návšteve kina. Po jeho zapnutí sa vypne funkcia Raise to Wake, takže displej sa nebude ďalej rozsvecovať pri pohnutí zápästia. Aj naďalej však budete môcť prijímať notifikácie pomocou haptickej odozvy.

Druhou významnou zmenou je podpora pre SiriKit, ktorá bola zatiaľ obmedzená len na iPhone a iPad. Funkcia umožňuje vývojárom implementovať podporu pre Siri do svojich aplikácií. Budete tak môcť pomocou hlasu odosielať správy, platby, zavolať si Uber, uskutočniť hovor a mnoho ďalšieho.

watchOS 3.2 si môžete stiahnuť prostredníctvom Watch aplikácie na svojom spárovanom iPhone.

komentárov
 1. takze treba vypnut a zapnut iphone, nasledne spustit update iphone na 10.3 ktore dovtedy neponukol a potom po update iphone spustit update apple watch z aplikacie na iphone. hotovo..

  0
  0
 2. Toto som spravil hneď ako prvé a nič.
  Na aW nemám betu a na iP mám betu 3.2
  Či tam nebude haprovať že mám tú beta verziu nainštalovanú.
  …ale neponúklo mi nainštalovať na iP finálnu verziu.
  .

  0
  0
 3. Mne stále nič, ani po odinštalovaní beta tester profilu a nainštalovaní finálnej verzie mi stále na aW neukazuje update na 3.2

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?