Apple vydal štvrtú betu pre iOS 10.3.2 a macOS 10.12.5

Včera Apple vydal v poradí už štvrtú beta verziu nových systémov v podobe iOS 10.3.2 a macOS Sierra 10.12.5. Vyšli taktiež nové verzie watchOS a tvOS.

V prípade iOS a macOS sú updaty okrem vývojárskych verzií dostupné už aj pre verejných beta testerov. Oba systémy čo sa týka funkcionality a vzhľadu neprinášajú nič nové a sústredia sa predovšetkým na opravy chýb a vylepšenia stability.

Aktualizácie nájdete po registrácii sa do beta programu v Mac App Store, alebo priamo v nastaveniach vášho iOS zariadenia.

Popri iOS a macOS si vývojári môžu stiahnuť aj nové verzie watchSO 3.2.2 a tvOS 10.2.1, ktoré rovnako neprinášajú markantné zmeny.

komentáre
 1. Neviem ako je to u Vás, ale mne sa po aktualizácii na iOS 10.3.1 strašne rýchlo vybíja iPhone 7 Plus. Za 6 hodín zo 100% na 10%. Bežne používanie max Facebook 15min, zapnuté dáta. Všetko inak vypnuté. Pred aktualizáciou v pohode aj dva dni. Tu na Slovensku nikde o TOM žiadna zmienka. Na zahraničných fórach sa ľudia sťažujú. Mám iba ja tento problém? Nepomohlo ani obnova systému ako radili v iných fórach.

  0
  0
 2. Ja mam rovnaky mobil a tento problem nemam. Odporucam zalohovat, resetovat na vyrobne nastavenia a obnovit. Ak to nepojde, servis.

  0
  0
 3. Možno nejaká aplikácia straší na pozadí, mal som podobný problém ešte na starších iOS. Treba skontrolovať či v štatistikách nie je niečo neobvyklé, napríklad že appka beží ~ 6 hodín na pozadí bez viditeľného dôvodu.

  0
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aplikácie optimalizované pre Macy s M1 (aktualizácia)

Apple minulý mesiac predstavil prvý z čipov pre svoje počítače a spolu s ním trojicu nových zariadení. Nové produkty predstavujú zároveň výzvu pre vývojárov, aby prispôsobili svoj softvér novej architektúre. Prinášame prehľad aktuálne optimalizovaných aplikácií.