Apple vydal štvrtú betu pre iOS 10.3.2 a macOS 10.12.5

Včera Apple vydal v poradí už štvrtú beta verziu nových systémov v podobe iOS 10.3.2 a macOS Sierra 10.12.5. Vyšli taktiež nové verzie watchOS a tvOS.

V prípade iOS a macOS sú updaty okrem vývojárskych verzií dostupné už aj pre verejných beta testerov. Oba systémy čo sa týka funkcionality a vzhľadu neprinášajú nič nové a sústredia sa predovšetkým na opravy chýb a vylepšenia stability.

Aktualizácie nájdete po registrácii sa do beta programu v Mac App Store, alebo priamo v nastaveniach vášho iOS zariadenia.

Popri iOS a macOS si vývojári môžu stiahnuť aj nové verzie watchSO 3.2.2 a tvOS 10.2.1, ktoré rovnako neprinášajú markantné zmeny.

komentáre
  1. Neviem ako je to u Vás, ale mne sa po aktualizácii na iOS 10.3.1 strašne rýchlo vybíja iPhone 7 Plus. Za 6 hodín zo 100% na 10%. Bežne používanie max Facebook 15min, zapnuté dáta. Všetko inak vypnuté. Pred aktualizáciou v pohode aj dva dni. Tu na Slovensku nikde o TOM žiadna zmienka. Na zahraničných fórach sa ľudia sťažujú. Mám iba ja tento problém? Nepomohlo ani obnova systému ako radili v iných fórach.

  2. Ja mam rovnaky mobil a tento problem nemam. Odporucam zalohovat, resetovat na vyrobne nastavenia a obnovit. Ak to nepojde, servis.

  3. Možno nejaká aplikácia straší na pozadí, mal som podobný problém ešte na starších iOS. Treba skontrolovať či v štatistikách nie je niečo neobvyklé, napríklad že appka beží ~ 6 hodín na pozadí bez viditeľného dôvodu.

Pridaj komentár
You have to agree to the comment policy.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel iOS 13.6

Update prináša podporu pre CarKey a pridáva aj ďalšie novinky.