Apple vydal štvrtú betu iOS 10.2.1

Apple včera vydal už štvrtú betu nadchádzajúcej aktualizácie iOS 10.2.1 pre developerov a verejných beta testerov na testovacie účely.

Stalo sa tomu tak iba pár dní po vydaní tretej bety iOS 10.2.1 a takmer mesiac po vydaní iOS 10.2, významnej aktualizácií operačného systému iOS 10. Registrovaný developeri si môžu túto betu stiahnuť z Apple Developer Center alebo pomocou technológie over-the-air, samozrejme s nainštalovaným správnym konfiguračným profilom.

Zatiaľ nemáme žiadne informácie, aké funkcie budú v aktualizácií iOS 10.2.1 zahrnuté, no keďže sa jedná o menšiu aktualizáciu, teda o iOS 10.2.x, je zrejmé, že sa bude sústrediť na opravy chýb a vylepšenie výkonu. Pravdepodobne sa žiadnych nových dych berúcich funkcií v tejto aktualizácií nedočkáme. Ani prehľadávanie predchádzajúcich beta verzií sa neobjavilo nič zaujímavé, teda môžeme rátať iba s klasickými opravami a vylepšeniami.

Avšak aby sme nezabudli, iOS 10.2.1 je aktualizáciou z koreňového iOS 10.2, ktorý nám priniesol Unicode 9 emoji ikony, novú TV aplikáciu, Messenger Screen efekty, vylepšenie aplikácie Muzika a mnoho opráv.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Takto budú vyzerať novinky v iOS 17

Apple už o pár týždňov predstaví operačný systém iOS 17 pre iPhone a preto niet divu, že v poslednej dobe čítame veľa o tom, aké zmeny by mala táto verzia OS priniesť.