Apple vydal nové videá, v ktorých vás naučí používať Portrait Lighting

Apple pred nedávnom pridal nový video návod na svoj YouTube kanál, ktorý sa zaoberá Portrait Lightningom a iPhonom 8 Plus. 

Vo videu krok za krokom učí užívateľov ako používať novú funkciu Portrait Lighting na iPhone 8 Plus. V prvom videu sa zameriava na to, ako fotiť za použitia Portrait Lighting a v druhom ukazuje ako pridať Portrait Lighting efekt do už odfoteného obrázku.

Tak ako ostatné návody od Apple, sú aj tieto dve krátke, ale výstižné. Vďaka tomu naučia užívateľov rýchlo a jednoducho používať novú funkciu. Portrait Lighting je nová funkcia, ktorá je dostupná pre iPhone 8 Plus a nadchádzajúci iPhone X. Portrait Lighting je nadizajnovaný tak, aby do obrázkov pridal svetelné efekty štúdiovej kvality, za použitia dvoch kamier a vytvorenia hĺbkového efektu, pričom si zariadenie upraví osvetlenie fotografie. Táto funkcia pracuje v reálnom čase, ale dá sa použiť aj na už vytvorené fotografie ako úprava.

Portrait Lighting efekt obsahuje: Natural Light, Studio Light (zvýši svetlosť tváre), Contour Light (pridá dramatické tiene), Stage Light (zosvetlí tvár v zatmaví pozadie) a Stage Light Mono (Stage Light, len v čierno-bielej).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť