Apple vydal iOS 11.2 pre verejných beta testerov

ios 11 feature list 600x252 - Apple vydal iOS 11.2 pre verejných beta testerov

Apple včera vydal prvú verejnú betu iOS 11.2 pre svoju public beta testovaciu skupinu. Deň po vydaní bety pre developerov a viac ako mesiac po vydaní aktualizácie iOS 11. 

Nová beta iOS 11.2 vychádza iba chvíľu po verejnej aktualizácií iOS 11.1, ktorá je pre verejnosť dostupná od včera. Beta testeri, ktorí sú členmi beta testovacie programu Apple získajú beta aktualizáciu iOS 11.2 pomocou over-the-air technológie s nainštalovaným certifikátom na danom iOS zariadení.

iPhone 8 iOS 11 - Apple vydal iOS 11.2 pre verejných beta testerov

Tí, ktorí sa chcú pridať do beta testovacieho programu sa môžu zaregistrovať na Apple beta testing stránke, čím získajú prístup k iOS, macOS a tvOS beta verziám. iOS bety nie sú zvyčajne stabilné a nemali by byť inštalované na primárne zariadenia. Apple už dávnejšie sľúbil, že v nadchádzajúcich aktualizáciách iOS 11 dostaneme napríklad AirPlay 2, peer-to-peer Apple Pay a iCloud podporu pre iMessages. Avšak zdá sa, že ani jedna z vyššie uvedených sa v aktuálnej beta verzii iOS 11.2 nenachádza.

kalkulacka iphone - Apple vydal iOS 11.2 pre verejných beta testerov

iOS 11.2 opravuje chybu animácie v aplikácií Kalkulačka, ktorá ignorovala niektoré čísla a symboly a tak spôsobovala zlé výpočty pri rýchlom zadávaní matematických úloh. Aktualizácia odstraňuje animáciu z aplikácie, čo vedie k rýchlejším kalkuláciám. To znamená, že pri zadávaní číslic už nemusíte chvíľu počkať, aby ste dostali správny výsledok.

iOS 11.2 taktiež predstavuje novú možnosť Now Playing pre kontrolovaný obsah na Apple TV v ovládacom centre. Taktiež je k dispozícií nová redizajnovaná emoji kamery a nová načítavacia animácia pre Live Photos efekt.

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
cover macblog 74 380x220 - Ako si vypnúť U1 čip na iPhone 11
pokračovanie článku

Ako si vypnúť U1 čip na iPhone 11

Apple v nedávnej aktualizácii svojho iOS pridal možnosť vypnúť sledovanie polohy. Stalo sa tak po tom, čo sa viacerí sťažovali, že…