fbpx

Apple si nepatentuje len technológiu, ale aj krabice na pizzu

apple park pizza box 600x400 - Apple si nepatentuje len technológiu, ale aj krabice na pizzu
Wired

Veci, aké si zvykne Apple patentovať, sú všeobecne známe. Veľká väčšina z nich sa nikdy nedostane do výsledných produktov, zvyknú sa však týkať technológií, či architektúry. Nie však všetky.

Pred pár dňami sme písali o rozsiahlom článku od Wired, ktorý sa do detailu rozpísal o novom Apple Parku. Ten sa pomaly otvára pre prvých zamestnancov a okrem šialených architektonických detailov si autor všimol aj zaujímavý detail z jedálne nového campusu.

apple pizza box patent - Apple si nepatentuje len technológiu, ale aj krabice na pizzu

Apple si podľa všetkého patentoval vlastnú krabicu na pizzu. Kruhová papierová nádoba umožňuje zamestnancom odniesť si pizzu z jedálne späť do svojej kancelárie. A čím sa líši od tradičnej kartónovej krabice? Sériou otvorov na vrchnej strane, ktoré zaručujú prúdenie vzduchu tak, aby pizza v krabici nezvlhla.

Apple si krabicu patentoval ešte pred siedmimi rokmi a odvtedy ju používal v jedálňach po všetkých svojich campusoch. Guardian dokonca vyhrabal starú fotografiu, na ktorej môžeme vidieť krabicu podpísanú Apple zamestnancami na počesť Steva Jobsa.

Viac článkov na tému

Zatiaľ žiadne komentáre

Pridať komentár

Partneri

Booking.com
Booking.com

Send this to a friend