Zadný kryt iPhonu 7 ukazuje nový vzhľad a zvláštny výrez

Na čínskej sociálnej sieti Weibo sa objavila ďalšia fotografia krytu patriacemu údajnému iPhonu 7.

Kryt je v súlade so všetkými informáciami, ktoré sme doteraz počuli – prítomné sú upravené plastové pásy pre antény nachádzajúce sa na hranách telefónu a taktiež veľká vyčnievajúca šošovka fotoaparátu. Zaujímavé sú však dva výrezy v rôznych veľkostiach medzi ňou a bleskom.

16889-13986-iPhone-7-(1)-l

Doterajšie modely obsahujú len jeden výrez určený na mikrofón. Nie je preto jasné, na čo presne by slúžil druhý a prečo je inej veľkosti. Možnosťou je druhý mikrofón na nahrávanie stereo videa, ten však taktiež nevysvetľuje veľkostný rozdiel medzi nimi. Autenticita fotiek sa bohužiaľ nedá overiť a prítomnosť druhého výrezu si tiež odporuje s nedávno uniknutým nákresom, na ktorom nefiguruje.

Na fotkách taktiež nebadať stopy po Smart Connectore, no ten by mal byť podľa špekulácií obmedzený len na väčší 5,5-palcový model, ktorý by mohol do vienka dostať tiež duálny fotoaparát spolu s 3 GB RAM.

Unikli ďalšie nákresy iPhonu 7, rozmerovo by mal byť identický ako iPhone 6s

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.