WSJ: iPhone 7 ponúkne v základnej verzii 32 GB úložisko

iPhone by mohol po niekoľkých rokoch konečne ponúknuť 32GB úložisko v základnej verzii. Zdroje blízke serveru Wall Street Journal preň odhalili, že pripravovaný iPhone 7 ponúkne v najlacnejšej verzii 32GB úložisko, čím sa Apple definitívne zbaví 16GB základu, s ktorým prišiel ešte v čase 3GS.

Hlavným dôvodom pre navýšenie pamäte majú byť fotky a videá, na ktoré je teraz treba viac priestoru nielen kvôli vyššiemu rozlíšeniu fotoaparátu, ale aj kvôli vyššej kvalite videí. Počnúc modelom 6s, iPhone dokáže nahrávať 4K video a taktiež nemá problém s nahrávaním 1080p videa pri 60fps, kde má dvojnásobný počet snímkov za sekundu značný vplyv na veľkosť súboru. Pokiaľ sa tieto špekulácie preukážu ako pravdivé, potom iPhone 7 určite ponúkne 32GB a 128GB verziu, a do tretice by mohol ponúknuť 64 alebo 256GB verziu. Práve o 256-gigabajtovej verzii sa hovorí v súvislosti s iPhonom 7 Plus, ktorý by mal priniesť viacero noviniek vrátane duálneho fotoaparátu.

Nateraz o iPhone 7 vieme, že by mal ponúknuť o trochu tenšie telo a dizajn takmer identický s dnešnými modelmi. Absentovať by však mal tradičný 3,5 mm jack v prospech Bluetooth a Lightning konektoru.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.