Vyšla šiesta beta verzia iOS 9.3, OS X 10.11.4 a watchOS 2.2

Apple naďalej pokračuje v dlhom beta teste najnovších verzií operačných systémov iOS 9.3, OS X 10.11.4watchOS 2.2. V poradí už šieste beta verzie sú v prípade iOS a OS X dostupné aj pre verejnosť ako súčasť public beta programu.

Zdá sa, že najnovšie bety neprinášajú čo sa týka viditeľných zmien a vylepšení nič nové a sústredia sa radšej na opravy chýb a zvýšenie rýchlosti a stability systému. Je pravdepodobné, že vydanie finálnych verzií sa pomaly blíži, dobrou príležitosťou by bol nadchádzajúci Apple event, ktorý sa bude konať už o dva týždne, 21. marca.

S iOS 9.3 sa môžete tešiť na množstvo zlepšenínových funkcií, v prípade OS X a watchOS ide skôr o rutinné aktualizácie, ktoré veľa noviniek neprinášajú.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.