Unikli zábery nových Lightning slúchadiel pre iPhone 7

V súčasnosti je už takmer potvrdené, že nový iPhone nebude obsahovať klasický 3,5 mm slúchadlový jack. Miesto neho bude na zvukový výstup slúžiť výhradne Lightning port a Apple zrejme do balenia priloží nový typ Lightning slúchadiel. Práve ich zábery boli dnes zverejnené na čínskej sociálnej sieti Weibo.

Ak sú slúchadlá na záberoch skutočné, ich dizajn sa od súčasných EarPods nebude takmer vôbec líšiť. Jediným rozdielom bude konektor zakončený Lightning koncovkou. Tá sa zdá byť až nezvyčajne veľká, dôvodom však môže byť zabudovaný DAC prevodník, ktorý v každom zariadení s audio jackom konvertuje digitálny signál na analógový.

Zatiaľ nevieme, ako bude zvukový výstup cez Lightning port fungovať, je však pravdepodobné, že nový iPhone už nebude obsahovať vlastný DAC a spoliehať sa bude na komponenty v podporovaných Lightning slúchadlách, či adaptéroch.

Detailné snímky údajných Lightning EarPods si môžete pozrieť nižšie. iPhone 7 očakávame už o necelé dva mesiace – predstavený by mal byť niekedy začiatkom septembra.

iphone-7-lightning-earpods-leak1 iphone-7-lightning-earpods-leak2 iphone-7-lightning-earpods-leak3 iphone-7-lightning-earpods-leak4 iphone-7-lightning-earpods-leak5 iphone-7-lightning-earpods-leak6 iphone-7-lightning-earpods-leak8 iphone-7-lightning-earpods-leak9

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.