Steve Jobs vysvetlil prečo Apple odstránil 3,5 mm vstup na iPhone 7

Keď Phil Schiller použil slovo odvaha aby opísal rozhodnutie Apple odstrániť 3,5 mm vstup na slúchadlá, jeho voľba použiť dané slovo nebola určite náhoda. 

an-iphone-7-is-displayed-during-an-apple-media-event-in-san-francisco

Pravdepodobne sa jedná o odkaz na slová Steva Jobsa, keď bol požiadaný aby vysvetlil ďalšie kontroverzné vynechanie zavedeného štandardu : nepodporovanie Flash pre iPhone a iPad.

“Snažíme sa vytvoriť pre ľudí skvelé produkty a máme minimálne odvahu a presvedčenie, keď si myslíme, že toto nie je súčasť, ktorá robí produkt skvelý. Takže to vynecháme. Niektorým ľudom sa to určite nebude páčiť a budú na nás ukazovať prstom, ale sme pripravený prijať ich nesúhlas a namiesto toho sústrediť svoju energiu na technológie, ktoré ako si myslíme sú na svojom vzostupe, a ktoré si myslíme, že budú tie pravé technológie pre našich zákazníkov. A viete čo? Platia na za to aby sme robili rozhodnutia. Ak to dokážeme, kúpia si naše produkty, ak nie, nekúpia si ich a nejako sa to spraví.”

imacdvparade

Toto nebol jediný ozkaz z minulosti prezentácií. Ako si povšimol jeden z čitateľov, farby bubliniek na tapete septembrového eventu sa zhodujú s farbami, ktoré mal iMac G3. Táto skutočnosť pravdepodobne odkazovala na ďalšie veľké rozhodnutie Appleu, kedy sa rozhodol prestať používať diskety.

Pridaj komentár
You have to agree to the comment policy.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel iOS 13.6

Update prináša podporu pre CarKey a pridáva aj ďalšie novinky.