Phil Schiller odpovedá na sťažnosti ohľadom App Store algoritmov

Sťažnosti ohľadom nepodareného vyhľadávania aplikácií na App Store sa množia už dlhšiu dobu. Vývojárka z Mozilly Lisa Brewster a tvorca Screenshot++ Wesley Dyson nedávno na Twitteri opäť upozornili na bug, ktorý sa na App Storoch mimo Spojených štátov údajne vyskytuje už od roku 2013.

Chyba sa týka odporúčaných aplikácií v kategórii Hry, ktoré v sekciách NovéNajpopulárnejšie trvalo zobrazujú abecedný zoznam plný nepodarkov a kópií populárnych aplikácií. Podobný bordel sme našli aj na slovenskom App Store.

app-store-categories-bug
Aplikácie v kategóriách Puzzle a RPG.

Bug existuje už takmer tri roky, no až teraz sa zdanlivo dostáva do povedomia spoločnosti. Phil Schiller, ktorý bol nedávno poverený prevziať žezlo starostlivosti o App Store od kolegu Eddyho Cuea, však na sťažnosti už odpovedal rýchlym tweetom a povedal, že sa na vec pozrie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.