Pacient, ktorý bol napadnutý iPadom podal žalobu proti sanitárovi

Muž z Connecticutu zažaloval sanitára za ujmu na zdraví počas prevozu v sanitke, ktorú mu údajne spôsobil úderom do hlavy s iPadom. 

EMS professional with portable oxygen equipment
EMS professional with portable oxygen equipment

Robert Alix, ktorý žiada od sanitára odškodné $15,000 dokonca tvrdí, že bol dobitý so slovami: “Ostrihaj sa a pridaj sa k armáde.” Po žalobe podanej na vrchom súde v Bridgeportu sa okamžite začalo súdne konanie proti spoločnosti Monroe Emergency Medical Services. Alix tvrdí, že utrpel vážne psychické trauma a trvalé zdravotné následky po tom, čo ho zamestnanec Alejandro Ramirez v sanitke napadol. K incidentu údajne došlo 14. marca. Alix bol údajne prepravovaný v sanitke z policajného oddelenia v putách a pripútaný k nosidlám. Alix vypovedal, že počas prevozu sanitkou ho Ramirez uderil iPadom a následného ho začal dusiť. Na proti tomu Ramirez tvrdí, že ho náhodne udrel iPadom do hlavy, keď stratil rovnováhu v sanitke.

emt_LOGO

Ramirezov partner, Michael Suchinski povedal polícií, že bol na sedadle vodiča, keď k incidentu došlo, a že iba počul ako sa Ramirez a Alix vzadu rozprávajú.  Tvrdí, že keď sa otočil dozadu, videl ako Ramirez drží Alixa pod krkom. Ramirez bol obvinený z prečinu napadnutia tretieho stupňa. Jeho právnik Eugene Riccio tvrdí, že Ramirez je nevinný v tejto záležitosti a zároveň popiera tieto falošné obvinenia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?
pokračovanie článku

Inštalovať iOS 14 alebo nie?

Nový iOS prináša viacero zaujímavých zmien aj nových funkcií. Dôležitá je však aj otázka: aktualizovať už teraz alebo radšej ešte počkať?