Nová TV aplikácia v iOS 10.2 beta 2

Na októbrovom evente bola predstavená aj nová “TV” aplikácia, ktorá má slúžiť ako druh sprievodcu pre televízne programy.

Táto aplikácia má pomôcť užívateľom objaviť nový obsah, televízne show a filmy, ktoré by mohol užívateľ sledovať. Aplikácia je dizajnovaná ako multiplatformová a teda má byť dostupná pre iOS a Apple TV. Nová “TV” aplikácia pracuje v ruku v ruke s funkciami ako je Siri Live Tune-In a Single Sign-On aby zjednodušila pôžitok zo sledovanie televíznych programov.

tvappios102-800x709

K sekcii Knižnica sa v iOS 10.2 pridáva aj zobrazenie obsahu iTunes, ktorý si užívateľ kúpil. Zároveň sa pridala aj funkcia “Watch Now”, ktorá obsahuje kolekciu televíznych programov a filmov z iTunes alebo obsah televíznych aplikácií, ktoré si užívateľ nainštaloval či už na iOS zariadenia alebo na Apple TV.

img_0993

Dedikovaný obchod v aplikácií umožní užívateľom nákup obsahu z iTunes alebo iných zdrojov ako je HBO Go. Sekcia Obchod taktiež umožní, aby sa užívateľ prihlásil so svojimi údajmi od televízneho poskytovateľa a získal tak prístup k obsahu, ktorý si zaplatil.

Dokumenty od Apple uvádzajú, že “TV” aplikácia zatiaľ nie je plne funkčná a preto sme ju ani nemohli vidieť v bete tvOS 10.1. Apple plánuje oficiálne predstaviť aplikáciu až v decembri.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.