Nová TV aplikácia v iOS 10.2 beta 2

Na októbrovom evente bola predstavená aj nová “TV” aplikácia, ktorá má slúžiť ako druh sprievodcu pre televízne programy.

Táto aplikácia má pomôcť užívateľom objaviť nový obsah, televízne show a filmy, ktoré by mohol užívateľ sledovať. Aplikácia je dizajnovaná ako multiplatformová a teda má byť dostupná pre iOS a Apple TV. Nová “TV” aplikácia pracuje v ruku v ruke s funkciami ako je Siri Live Tune-In a Single Sign-On aby zjednodušila pôžitok zo sledovanie televíznych programov.

tvappios102-800x709

K sekcii Knižnica sa v iOS 10.2 pridáva aj zobrazenie obsahu iTunes, ktorý si užívateľ kúpil. Zároveň sa pridala aj funkcia “Watch Now”, ktorá obsahuje kolekciu televíznych programov a filmov z iTunes alebo obsah televíznych aplikácií, ktoré si užívateľ nainštaloval či už na iOS zariadenia alebo na Apple TV.

img_0993

Dedikovaný obchod v aplikácií umožní užívateľom nákup obsahu z iTunes alebo iných zdrojov ako je HBO Go. Sekcia Obchod taktiež umožní, aby sa užívateľ prihlásil so svojimi údajmi od televízneho poskytovateľa a získal tak prístup k obsahu, ktorý si zaplatil.

Dokumenty od Apple uvádzajú, že “TV” aplikácia zatiaľ nie je plne funkčná a preto sme ju ani nemohli vidieť v bete tvOS 10.1. Apple plánuje oficiálne predstaviť aplikáciu až v decembri.

 

Pridaj komentár
You have to agree to the comment policy.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel iOS 13.6

Update prináša podporu pre CarKey a pridáva aj ďalšie novinky.