Nová farba “Deep Blue” bude v skutočnosti tmavšia Space Gray

Takto by podľa Mac Otakara malo vyzerať prevedenie s názvom “Deep Blue”.

Spoločnosť Apple nám podľa informácií plánuje predstaviť novú farbu pre rad iPhonov, počnúc iPhonom 7 s názvom “Deep Blue” (hlboká modrá). 

iphone-deep-blue

Japonský blog Mac Otakara podsunul novú informáciu AppleInsideru, že nová farba, ktorej sa máme dočkať nie je v skutočnosti nová, ale iba “omnoho tmavšia” varianta farby Space Gray (vesmírne šedá). Čo znamená teda, že farba je akurát omnoho bližšie čiernej ale nie je úplne čierna.

wholesale-matte-deep-blue-apple-iphone-5-housing

Nový “tmavý odtieň” by mal pripomínať Space Black farbu, ktorú majú oceľové Apple Watch. Tie sú iba o niečo tmavšie ako Space Gray verzia Apple Watch Sport. Čo ale s určitosťou vieme je, že Apple bude nový iPhone 7 ponúkať aj vo farbách Silver, Gold a Rose Gold.

Space-Gray-Apple

Spoločnosť Apple používa rôzne odtiene farieb na rôzne rady svojich zariadení. Ku príkladu iPhone 6s a iPad Pro majú o niečo svetlejší odtieň farby Space Gray ako má iPhone 5s a pôvodný iPad.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.